Як одягнутися на перше побачення?

Підготовка до першого побачення часто викликає стрес: перше враження — найважливіше. Ця настанова робить сильний тиск, якщо Ви бажаєте, щоб побачення не було останнім. Зрештою, це початок нової історії.

Что-одеть-на-первое-свидание-5Дуже важливо правильно підібрати вбрання, в першу чергу, тому що одяг — це перше, на що зверне увагу Ваш партнер. За допомогою одягу можна встановити тон побачення, і продемонструвати повагу до партнера. Пам’ятайте, що перше побачення — це час для оцінювання один одного. Щоб справити хороше враження, дотримуйтесь наступних п’яти простих правил.

1. Дотримуйтеся свого особистого стилю, не біжіть за модою

Перше побачення — це не час експериментувати з останніми тенденціями. Якщо, наприклад, Ви творча людина, нехай одяг розповість про це потенційному партнеру. Проявіть себе, але не перестарайтеся.

2. Комфорт — ключ до ідеального першого побачення

Якщо з людиною комфортно, то це швидше за все Ваш чоловік; те ж саме повинно бути з одягом. Щоб побачення було невимушеним і залишило лише приємні спогади, потрібно вибрати зручне та комфортне вбрання. Не слід одягати сукню, яку постійно треба поправляти або туфлі на височенних підборах. Це правило стосується не тільки перших побачень: комфорт надає відчуття впевненості.

3. Будьте сексуальні, але не загострюйте на цьому всю увагу

Занадто відвертий одяг не вітаються на першому побаченні, але і одягатися занадто скромно не варто. Знайдіть точку балансу між сексуальністю і скромністю.

4. Не перестарайтеся

Як кажуть багато людей: «Краса в простоті».Занадто екстравагантний стиль може відлякати потенційного партнера. Як і в попередньому правилі, потрібно знайти баланс; вибрати вбрання, в якому Ви не будете виглядати як сіра миша, але і не будете виглядати занадто зухвало.

5. Якщо сумнівайтеся, то одягніть улюблене вбрання

Якщо ніяк не можете визначитися з вибором відповідного одягу, просто одягніть улюблені речі. Ви будете почувати себе більш впевнено в одязі, який Ви любите.

Вибір одягу — це тільки перший крок до ідеального побачення. Мода змінюється з року в рік, але є певні речі, які ніколи не виходять з моди: шанобливе ставлення, хороші манери і усмішка.