Як одягнути дитину на прогулянку в зимовий період?

Прийшла зима, стало холодно, але гуляти хочеться. Як одягнути маленьку дитину на прогулянку?

Untitled-7(9)На дитячих майданчиках можна почути розповіді молодих мам про те, як вони збираються на прогулянку. Діти пручаються при черговій спробі одягнути светр або теплу водолазку. Доходить до такого, що мама готова накричати на малюка. Що ж зробити щоб процес одягання пройшов більш-менш спокійно?

Підготуйте заздалегідь, бажано з вечора одяг для чергової прогулянки для вашого малюка і відповідно для себе. Подивіться прогноз погоди, щоб не було сюрпризів. Якщо існують сумніви — краще підготувати два комплекти одягу, для більш-менш теплої і для морозної погоди. Комфортний і практичний дитячий одяг в перевірених магазинах, допоможе підготуватися до будь-якої пори року. Така маленька хитрість заощадить час і нерви. Привчайте з самого народження вашого малюка до процесу одягання. З одного боку, може здатися, що нічого хитрого тут немає, але з іншого — в майбутньому вам набагато буде легше. Все що потрібно — це захопити вашого малюка.

Між іншим, вас може зацікавити интернет магазин детской одежды, в якому можна вигідно придбати високоякісний дитячий одяг за прийнятними цінами.

Малюк росте і для мами стає складним надіти підгузник. Чому запитаєте ви. Дитина крутиться і крутиться, тим самим намагається ухилитися. З цим можна впоратися. Дайте в руки малюкові будь-який предмет (це може бути іграшка або гребінець), поки він захоплений, ви спокійно зробите свою справу. Трапляється і така ситуація, що при спробі одягнути малюка на прогулянку він починає бігати і гратися. Залиште його в спокої і займіться своїми справами. Зазвичай через 15 хвилин запал згасає і малюк повністю готовий до прогулянки. Одягнути не складе труднощів.

Більшості мамам відомо — дитина вередує саме тому, що не хоче одягати конкретну річ. У малюка свої смаки і погляди. Дозвольте дитині вибрати штанці і теплий светр. Поясніть при неправильному виборі погодні умови. Корегуйте якомога м’якше, щоб не було сліз, а була усвідомленість вибору. Таким методом ви дозволяєте вашій дитині відчути свою значимість. Малюк з раннього дитинства повинен вчиться приймати правильні рішення і допомогти в цьому можете саме ви. Не виняток, що бувають ситуації і моменти в житті, коли малюк просто не хоче йти на прогулянку. Не потрібно змушувати, залишіться вдома. Ніхто не сперечається, якщо є режим, то прогулянка обов’язкова, але ви ж не монстр і дитина не робот, зробіть виняток. На наступний день ваш малюк сам нагадає вам, що пора йти на прогулянку і спокійно дозволить себе одягнути.