Як одягатися, щоб подобатися чоловікам?

Багато дівчат маніпулюючи яскравими кольорами свого одягу, намагаються привернути до себе увагу чоловіків. З одного боку, це і правильно, в наш час вже давно зустрічають по одягу.
1-1116-1238

У нашій статті, ми поділимося з вами золотими правилами, які допоможуть за допомогою одягу привернути до себе увагу чоловіка вашої мрії.

Перше, купуючи одяг, вибирайте той, який максимально буде підкреслювати ваші переваги і жіночність. Особливо цінуються: підбори, спідниці, сукні та сарафани. Одяг по вашій фігурі, допоможе підкреслити плюси вашої фігури, а також вплинути на підсвідомість чоловіки для вибору вас в ролі любовного об’єкта. Також не менш важливе значення має ваш зовнішній вигляд і доглянутість, чистота і охайність.

Друге, вибирайте одяг приємний на дотик, такий хитрий хід, дозволить захотіти чоловікові максимально часто до вас торкатися. Саме тому з матеріалів вибирайте м’які тканини, а також: шовк та оксамит. Також чоловікам подобаються сарафани та сукні з легких тканин, які не облягають фігуру, але і не роблять її прихованою. Кращим вибором до таких суконь і сарафанів будуть: легкі босоніжки або туфлі, з відкритою ногою.

Третє, правильно підбирайте аксесуари, які підкреслити ваші переваги і покажуть їх в кращому світлі. Наприклад, брошки підкреслять груди, а кольє, ланцюжки і намиста допоможуть зробити акцент на жіночності шиї. Також правильно вибирайте сережки, які підкреслять витонченість ваших вушок.

Четверте, перед тим, як придумаєте для себе образ виберіть основний колір, який буде переважати у вашому образі. Наприклад, можна використовувати як основний колір червоний, який гармонійно буде доповнювати чорний. До речі, червоно-чорний варіант одягу добре поєднується і можете взяти його на замітку. Також, сумочку, туфлі і додаткові аксесуари підбирайте під основний колір.

П’яте, правильно підібрані кольори. Перед тим як одягати на себе одяг комбінуючи різні кольори, подивіться чи поєднуються вони між собою взагалі. Для цього можна використовувати спеціальну таблицю поєднання кольорів, яку часто застосовують художники і дизайнери.

У будь-якому випадку, при виборі будь-якого одягу, потрібно дотримуватися певних умов і правил. Часом навіть звичайнісінький одяг з правильно підібраним аксесуаром буде виглядати дуже жіночно і витончено. Також в арсенал жінки повинні входити: вміння робити правильний макіяж, стильна зачіска, гарний манікюр і тонкий аромат парфумів.

Сподіваємося наші рекомендації і правила, допоможуть вам знайти вашу другу половинку, серед чоловічої частини населення.