Як одягатися, щоб недоліки зникли, а переваги стали помітними

Дуже мало на світі жінок, які повністю задоволені своїми зовнішніми даними. Деякі з них вдаються до різних дієт або спортивних навантажень, але не у всіх виходить боротися з недоліками фігури. Для того, щоб їх приховати, а наявні переваги підкреслити, необхідно навчитися правильно вибирати речі для свого гардеробу.

x14549426311623858687.jpg.pagespeed.ic.3Bk4IjAPI6Ось кілька порад, за допомогою яких можна з легкістю коригувати свої зовнішні дані

1. Кожна жінка прагне бути стрункою, але що робити, якщо ваша повнота закладена природою, а не поїданням кондитерських виробів? У цьому випадку варто полюбити себе такою, якою ви є і не забувати про деякі жіночі хитрощі. Повним жінкам рекомендується носити вільного крою сукні та блузи з тонкої тканини. Кольорову гаму бажано вибирати холодних відтінків. Якщо у вас повна фігура, то краще купити плаття великого розміру, ніж лестити собі і купувати маленький одяг, в якому буде незручно, а з боку буде виглядати безглуздо.

2. Якщо ваш зріст нижче середнього, не варто зациклюватися на тому, що врятувати вас можуть тільки високі підбори. Правильно підібране плаття або штани також здатні візуально подовжити ваш силует. Дівчатам з маленьким ростом відмінно підійдуть сукні а-ля «летюча миша». Не женіться за модою, будьте впевнені в собі, і ваш маленький зріст стане вашим достоїнством.

3. На початку минулого століття в моду увійшли худі жінки. Вважається, що такі представниці жіночої статі будуть виглядати ідеально в будь-якому вбранні, але це не зовсім так. Дійсно, худим жінкам не рекомендується носити прямі довгі сукні чорних або холодних відтінків. Так само не варто носити сукні, блузки та майки без рукавів, вони підкреслять худі руки. Сміливо використовуйте різні аксесуари, волани та драпірування. Тоді ви будете виглядати королевою.

У висновку всім жінкам, які стежать за тим, як вони виглядають, слід пам’ятати про головне правило: будь-який одяг, незалежно від типу фігури, необхідно вибирати відповідно до свого розміру. Тільки тоді ви будете виглядати і відчувати себе королевою.