Як одягатися ефектно і зі смаком?

Це питання цікавить жінку в будь-який час. Нерідко прекрасні дами приходить до висновку про те, що шафа ломиться від одягу, але підібрати стильний комплект і створити ефектний образ не виходить. Так в чому ж проблема?

IMG_8014иДосить згадати кілька простих правил, щоб зрозуміти, де ви припустилися помилки. Якщо ви хочете, наприклад, купити модні сукні, то віддавати перевагу варто класичним моделям. Це не говорить про те, що всі речі у вашому гардеробі повинні бути класичного крою. Але дизайнери і стилісти в один голос говорять про те, що 40 відсотків вашого гардеробу повинна становити саме класика. Навіть у тому випадку, якщо ваші фінанси не дозволять вам оновити свій гардероб, в класичному одязі ви завжди будете виглядати стильно та актуально. Та й без чоловічої уваги ви не залишитеся.

 
Якщо ви хочете вдягнутись ефектно, то при покупці нового вбрання потрібно орієнтуватися в першу чергу на власні параметри. Напевно ви не раз могли дивуватися при вигляді жінки, яка не відрізняється модельними параметрами, але при цьому хизується в короткому міні. Є певні моделі спідниць і суконь, які створені виключно для власниць красивих ніжок і тонкої талії. А є одяг, який здатний підкреслити жіночність, приховати при необхідності недоліки фігури і підкреслити достоїнства.

 

При комбінуванні речей потрібно поєднувати одяг трьох кольорів. Не варто поєднувати в одному образі всі кольори веселки. Але і однотонне вбрання зробить вас нудною і непривабливою. Одяг стриманих відтінків можна розбавити більш яскравими і навіть екстравагантними аксесуарами.

 

І пам’ятайте про те, що жінка повинна в першу чергу бути впевненою у власній привабливості. І тільки в цьому випадку вона зможе привертати чоловічу увагу до себе як магніт.