Як очистити організм від шлаків?

Щодня в організмі людини утворюється безліч шлаків, які супроводжують її протягом усього життя.

timthumbШлаки є шкідливими речовинами і потрапляють вони в організм за допомогою органів дихання і травлення, за допомогою шкіри і слизової оболонки. Організм людини здатний сам виводити шлаки з організму за допомогою сечовидільної, травної та дихальної системи, але найчастіше велика частина залишається всередині організму. І саме з цієї причини організм кожної людини потребує періодичного очищення від шлаків. Завдяки методам очистки печінки без шкоди для організму ви довше зможете підтримати свій організм в молодому, чистому і сильному стані.

Чи потрібне вам виведення шлаків?

Можна відзначити існування великої кількості ознак, за допомогою яких можна визначити, чи потрібне вам виведення шлаків з організму і як ефективно очистити організм від шлаків і токсинів.

До таких ознак слід віднести:

— постійну втому;
— швидку стомлюваність;
— дратівливість;
— головні болі;
— ураження слизових оболонок;
— температуру;
— захворювання шкіри.

І якщо у вас відзначається наявність цих ознак, але ви нічого не будете робити для усунення проблеми, ваш організм в подальшому можуть вразити захворювання у вигляді гастриту, виразкової хвороби, коліту, стенокардії та багатьох інших.

Як позбутися від шлаків?

Якщо ви не знаєте як очистити організм від шлаків, то для початку слід почати вести здоровий спосіб життя. Так, вам не слід палити, приймати алкоголь, міцну каву і чай, переїдати, вживати жирну їжу і їжу, що включає до свого складу барвники, стабілізатори, ароматизатори, поліпшувачі смаку, консерванти та іншу хімію.

Існує багато варіантів очищення організму, наприклад:

— вживання БАДів (біологічно-активних добавок). Їх функція — очистити організм і наситити його вітамінами.

— клітковина. Її можна знайти в свіжих овочах і фруктах. Клітковина сприяє виведенню шлаків та токсинів. Слід пам’ятати, що вживаючи клітковину потрібно багато пити, тому що ігнорування цього правила призведе до запорів.

— натуральні соки, такі як грейпфрутовий, ананасовий та персиковий

— салонні програми, наприклад мануальний антицелюлітний масаж.

— рекомендації лікаря, який складе програму по відновленню імунітету та для нормалізації обміну речовин.

Очищення від шлаків слід починати з шлунка, кишечника, печінки і легенів. Після цього можна очищати вже нирки, лімфу, судини та шкіру. І тільки після цього потрібно очищати суглоби та сполучні тканини. Якщо ви новачок в даному питанні, то краще за все починати очищення з найлегшого способу і тільки після того, як ви пройдете консультацію у лікаря.