Як обрати тонометр

Використання тонометра для відстеження артеріального тиску — це простий спосіб знімати показання, не виходячи СПОРТУ ДЛЯ ДОМУ записуючись на прийом до лікаря. Щоб точно контролювати свій кров’яний тиск, вам потрібно переконатися, що ви використовуєте правильну техніку і правильний тонометр.

На щастя, зручні та якісні домашні тонометры Microlife доступні на сайті за посиланням, дані моделі прості у використанні і за розумною ціною.

Що слід враховувати при виборі монітора?

Який би домашній прилад для вимірювання артеріального тиску ви не вибрали, життєво важливо переконатися, що він відзначений як «клінічно підтверджений» товариством з гіпертонії. Це гарантія того, що обладнання пройшло ретельні випробування і ви можете розраховувати на точність його показань.

Ось ще кілька показників:

  • Можливо, вам буде простіше використовувати повністю автоматизований або цифровий монітор.
  • Для отримання незмінно точних показань виберіть прилад, який вимірює артеріальний тиск в плечі, а не на пальці або зап’ясті.
  • Ціни різняться, і ви будете платити більше за обладнання з великою кількістю функцій, наприклад за вбудовану пам’ять. Якими б корисними не здавалися ці додаткові функції, пам’ятайте, що вони не є абсолютно необхідними. Вам просто потрібен хороший апарат, який ви можете собі дозволити, а також ручка і папір, щоб знімати показання.

Вам потрібно доглядати за тонометром?

Як і все обладнання, ваш тонометр потребує обслуговування. Надсилайте його виробнику для повторного калібрування кожні два роки, щоб гарантувати незмінну точність ваших результатів.

Чи має значення розмір манжети?

Автомати, що вимірюють артеріальний тиск в плечі, поставляються з манжетою, яку ви обертаєте навколо руки, і манжета неправильного розміру буде давати невірні показання.

Помістіть манжету на півдорозі між плечем і ліктем.

Перед покупкою виміряйте плече. Якщо його окружність 18-22 см, вам знадобиться невелика манжета; для 22-32 см використовуйте середній. Для великих рук потрібна велика манжета.

Майте на увазі, що більшість моніторів поставляються з середньою манжетою, і вам, можливо, доведеться купувати інший розмір окремо.