Як обрати стильні та надійні меблі для вітальні, спальні, кухні?

Якщо раніше під час ремонту в основному всі звертали увагу лише на його якість, то зараз дуже важливо, щоб оселя після ремонту була стильно оформлена, щоб меблі були не лише максимально функціональними, а й ідеально вписувались в інтер’єр. Саме тому наша стаття присвячена вибору меблів. Зазвичай найкращою якістю та зовнішнім виглядом володіють елітні меблі https://interio.ua/ua, які варто обирати лише в профільних магазинах. Особливо важливо підібрати якісну кухню на замовлення – власне, такий гарнітур буде найдорожчим з усіх меблів. Якщо ж ви хочете зробити квартиру або будинок оригінальним та стильним, тоді варто придбати вінілові шпалери з оригінальними принтами та підібрати сучасні килими для оселі. Давайте більш детально зупинимося на пропозиціях та ідеях сучасних дизайнерів.

Вітальня

Дизайнери радять не боятися експериментувати: додайте в інтер’єр живої еклектики. Наприклад, чудовим рішенням буде придбання простих кутових комодів, журнальних столиків на характерних ніжках, модульних шаф та полиць. У магазинах є достатньо великий вибір елітних меблів, які також гармонійно будуть виглядати у вашій вітальні.

Самий важливий предмет інтер’єру при облаштуванні вітальні – це диван. Неважливо, ви власник великої чи маленької вітальні, потрібно обирати диван максимально зручний, а не лише гарний. Дуже стильно в сучасному оформленні дивиться великий модульний диван, частини якого можна переміщати та комбінувати. Якщо ж ви обрали класичний стиль оформлення чи ретро, тоді все-таки варто зупинитися на традиційних моделях. Для прикладу, зверніть увагу на диван Тутті Blest, який ідеально буде дивитися у будь-якій вітальні.

Спальня

Ще на стадії планування потрібно визначитися, в якому стилі ви хочете оформити вашу спальню. Якщо ви віддаєте перевагу класичному стилю, враховуйте: він повинен бути витриманий у строгих геометричних пропорціях. Із меблів краще обрати прямокутне велике ліжко, туалетний столик та шафу. Дуже зручно, коли поруч з ліжком є невеликі тумбочки, які ставляться з обох сторін. Якщо ваші меблі темні, тоді варто оформити стіни у пастельних тонах, і навпаки.

Якщо ж приміщення велике, і ви плануєте розділити спальню на зони, тоді можна продумати кілька варіантів проектів. Найчастіше дизайнери рекомендують розділяти приміщення на такі зони:

  • спальне місце;
  • робочий куток;
  • територія для відпочинку.

Зонування буде вдалим не лише за допомогою компонування елітних меблів, але й завдяки використанню різноманітних елементів декору та аксесуарів:

  • вазонів з живими квітам або рослинами;
  • стелажів;
  • комодів;
  • етажерок;
  • тумб та ін.

Не менш важливим є й оформлення кухні, підбір кухонь на замовлення, адже під час цього виникає безліч запитань та нюансів.

Кухня

Оптимальний варіант – це замовлення цілого гарнітуру. В такому разі ви повністю проектуєте кухню під себе та під потреби своєї родини. Якщо вам потрібні кухні на замовлення https://interio.ua/ua/catalog/kuhnu-na-zakaz, ви можете переглянути асортимент, запропонований професійним Центром меблів та декору. У його асортименті також є обідні скляні столи, які будуть стильно дивитися у вашому інтер’єрі.