Як обрати садові меблі

Літні майданчики та тераси можна оформити так затишно, що на них захочеться залишитися навіть за негоди. Меблі для дачі та саду є головним акцентом композиції для веранди, тераси та звичайно загального простору галявини. Стильний дизайн можна створити як за допомогою меблів з натуральних або штучних матеріалів, так і з сучасними модульними безкаркасними меблями для вулиці. Сьогодні на вибір покупця представлений величезний вибір варіантів, з якого кожен знайде своє. Головне, щоб меблі були комфортними і затишними, а ще вони можуть бути неймовірно легкими і абсолютно водонепроникними. З чого ж почати?

Виробники в каталозі Wood Light пропонують настільки великий вибір меблів, що нескладно підібрати вироби різної цінової категорії, стилістики. Однак будь-який предмет повинен відповідати декільком вимогам:

Вимоги до матеріалів садових меблів

  • Практичність – нескладний догляд дозволить розслабитися та не переживати за пролитий сік чи трав’яну пляму на оббивці;
  • Довговічність — предмети обстановки найбільше затребувані лише в теплу пору року. Тому хочеться, щоб меблі прослужили якомога довше і не довелося щороку оновлювати комплекти. Але як захистити Ваші вуличні меблі від сонця та води? — Відповімо в статті і навіть покажемо відео!
  • Стійкість до перепадів температур дозволяє не прибирати вироби з веранди до будинку. Або використовувати їх знову, всередині приміщення в зимовий період, але іноді меблі з вулиці використовувати вдома естетично не вірно, а для зберігання в гаражі або в будинку може бути місця.
  • Легкість – ми звикли бачити меблі для вулиці з важких матеріалів: метал, дерево, пластик. Ще кілька років тому мало хто думав про інше. Як комфорт використовувалися подушки або мати, але час іде і з’явилися неймовірно легкі і м’які садові меблі, створені спеціально для вулиці і відкритих просторів, при цьому тактильність і якість тканини не поступається інтер’єрною, а наприклад колекція меблів для дачі з тканини навіть перевершує її .
  • Комфорт – тут все дуже просто. Меблі апріорі повинні бути комфортними і зручними, як взуття, інакше останні не носитимеш, а на мебліх не зможеш довго сидіти. Особливо це стає важливим, коли Ви багато часу приділяєте саду і догляду за ним, тому коли з’являється хвилинка перепочити, необхідно, щоб м’язи відчули розслаблення і не знаходилися в стані «якби зручніше мережа або прилягти».

Якщо з відкритим простором все стало трохи зрозуміліше, від чого відштовхуватися, то для закритих терас критерії трохи м’якше, тут меблі будуть захищені від палючого сонця або атмосферних опадів. Тут можна встановлювати плетені меблі з лози, деревного масиву та м’яких матеріалів.