Як обрати чистку обличчя

На сьогоднішній день косметична чистка обличчя — це найпопулярніша салонна процедура. Її можна робити всім без винятку. Єдиним застереженням може бути вагітність і період статевого дозрівання, в разі використання більш агресивних методів. З її допомогою можна ефективно позбутися від усіх типів забруднення шкіри: скопилася секреції, вугрів, прищів, жиру, бруду, комедонов. При цьому ефект зберігається тривалий час і перешкоджає прогресуючого старіння, підвищуючи секрецію і пружність шкіри.

Чи потрібне вам очищення обличчя

Для будь-якої процедури повинні бути певні умови і показання. Але при цьому також існує і ряд протипоказань. Частоту і метод обробки підбирає косметолог в індивідуальному порядку, що залежить від кількох факторів: типу шкіри, її стану, наявності запальних процесів, інтенсивності забруднення. Салонна процедура не тільки сприяє глибокому очищенню, але і супроводжується додатковими процедурами. Великий вибір апаратури для очищення обличчя — на сайті https://ortosalon.ua/ua/krasota-i-zdorove/.

Для початку фахівець повинен підготувати шкіру, потім вибрати чистку обличчя в залежності від індивідуальних характеристик, а після виконання процедури обов’язково потрібно закрити пори. Це дозволить продовжити ефект, убезпечивши шкіру від повторного забруднення, вирівняє шкіру і поверне їй здоровий колір, без жиру і липкості. Найчастіше в роботі використовуються скраби, спеціальні інструменти та обладнання, які призначені тільки для професійного застосування, оскільки вимагають наявності певних знань.

У яких випадках потрібно звертатися до косметолога:

  • зміна кольору шкіри, з можливими запальними процесами;
  • комедони, прищі;
  • підвищене виділення секреції і шкірного жиру;
  • розширені пори незалежно від впливу зовнішніх чинників;
  • вугри, з точковим проявом або глобальним ураженням;
  • тьмяна і втратила вологу поверхню епідермісу;
  • втрата шкірою тонусу і еластичності.

Для сучасної жінки професійна чистка обличчя стала доступною і ефективною, при цьому вона цілком безпечна і передбачає застосування інноваційного косметичного обладнання. Це дозволяє позбутися навіть від самих складних і агресивно прогресуючих проблем з епідермісом.

Як вибрати чистку обличчя

Так склалося, що більшість жінок і дівчат маскують всі проблемні ділянки на шкірі декоративною косметикою. Але цей спосіб не те щоб неактуальний, а просто небезпечний. Оскільки компоненти з тонального крему ще більше погіршують ситуацію, проникаючи в верхній шар шкірного покриву, травмуючи вже наявні вогнища запалення. Тому рекомендується спочатку пройти процедуру очищення, позбутися від усіх вад на поверхні епідермісу і тільки потім приступати до макіяжу. Особливо це стосується жінок, які люблять багато тонуючих засобів, які обтяжують шкіру і можуть ще більше забруднити відкриті пори.

Існує ряд протипоказань для процедури, які потрібно враховувати, а її вид може визначити тільки косметолог. Практично всі види чисток обличчя універсальні, оскільки проводяться сертифікованими майстрами і з застосуванням якісних косметичних засобів. Наприклад, для жирної шкіри може бути застосована механічна, хімічна та ручна чистка, для нормальної — ультразвукова, суха складно переносить травми, тому краще використовувати биоревитализацию, комбінованої підійде ультразвук.

Види чисток обличчя

Систематизація процедури дозволить вирівняти колір шкіри, підтягнути її, повернути сяйво і молодість. Попередньо рекомендується проконсультуватися з дерматологом і косметологом для визначення рівня безпеки і можливих ризиків, оскільки існує ряд протипоказань, які пов’язані з шкірними захворюваннями і можуть привести до небажаного ефекту. У будь-якому випадку фахівець попередньо оцінить загальний стан шкіри, визначить проблемні ділянки і тільки потім підбере ефективний метод обробки.