Як облашутвати жіночий будуар?

Жіночий будуар — невід’ємна частина особистого простору сучасної жінки. Зробити цей куточок зручнішим допомагають спеціальна меблі.

Stolik-dlya-devushkiУжінок не мало косметичних засобів, а також засобів для нанесення косметики. А також багато прикрас, адже під кожен образ жінка підбирає відповідні прикраси, особливо велике значення серед прикрас приділяється браслетам. Саме їм приділяється найбільше уваги з боку чоловіків. А зберігати всі ці речі найзручніше в місткому будуарі.

Туалетний столик, як невід’ємну частину дамської кімнати, вперше почали використовувати у Франції у 18 столітті. З тих пір конструктивно він практично не змінився. Головними критеріями при його виборі залишаються кількість відділень, поличок для косметики і всякого роду приладдя та дрібниць. Крім того, відділи для прикрас і біжутерії повинні бути оббиті спеціальною тканиною, а ящики повинні бути безшумними і легко відкриватися.

Головною деталлю туалетного столика є дзеркало, яке може розташовуватися окремо або разом зі столиком. Часто зустрічається псише — це закріплене, і таке, що повертаються за рахунок шарнірів дзеркало. Ще один хороший варіант трельяж — дзеркало зі стулками. З їх допомогою можна розглянути готову зачіску з різних кутів огляду. Решта видів відрізняються тільки за формою і розмірами.

Дуже часто, під час нанесення макіяжу, виявляється нестача в освітленні, отже, потрібно використовувати допоміжне обладнання. Найчастіше встановлюють додаткові точкові джерела освітлення, або з боків ставлять настільні лампи. Не варто розташовувати освітлювальні прилади ззаду об’єкта і зверху, тому що, в першому випадку, це відбите сліпуче світло, у другому, відбувається зайве спотворення реального образу.

Залежно від габаритів столика, до нього підбирають відповідні меблі для сидіння, так як процес створення зачіски і нанесення макіяжу не вимагає поспіху. Варіантів маса: напівкрісло, табурет, пуф або банкетка. Головна вимога — сидіння має бути м’яким, максимально зручним і комфортним.

Розташувати будуарний куточок необхідно в спальні або, якщо розміри дозволяють, у ванній кімнаті.