Як облаштувати дитячу кімнату

Поява дітей в сім’ї пов’язано не тільки з приємними емоціями, а й з новою статтею витрат і клопоту. Одне з питань, яке турбує батьків — як вибрати правильно меблі для чада, де її купити? Питання ціни штовхає батьків пошукати меблі в інтернеті. І тут вони задаються питанням — який інтернет магазин продає якісні меблі?

Місце для сну і відпочинку

Розстановку меблів починаємо з королеви кімнати — ліжка. Ергономічність, безпеку спального місця залежить не тільки від вибору комфортної моделі:

  • щоб уникнути застуд місце для сну в плануванні має бути відсунуто від вікна;
  • щоб забезпечити безпеку, слід виключити розетки, вимикачі, лампи безпосередньо над матрацом.

Важливо! Над спальною зоною не повинно бути відкритих полиць, шафок, інших конструкцій для зберігання. З метою безпеки і психологічного комфорту, рекомендується залишити стіни порожніми. Якісна детская мебель от производителя — за посиланням.

В якості місця для відпочинку можна залишити тільки ліжко. Але якщо габарити приміщення дозволяють — додайте комфортний пуф або крісло, на якому зручно розміститися в перервах між активними іграми або заняттями на шведській стінці. Пуф ставлять між ліжком і ігровий або навчальної зоною.

У спальному просторі можна не зберігати нічого, або облаштувати шафа для одягу — в цій частині кімнати громіздка меблі найдоречніше.

Важливо! Туалетний столик для дівчинки-підлітка обладнають недалеко від ліжка, так господиня кімнати зможе з комфортом починати і закінчувати свій день.

Опис і переваги гарнітурів

Гарні меблі — це не просто прикраса дитячої кімнати, вона допомагає фізичному і розумовому розвитку. Кращі виробники сучасності представляють моделі, орієнтовані на хлопців різного віку та інтересів. Окремо серед достоїнств від покупки меблевого комплекту можна виділити:

  1. заповнення всієї площі спальні схожими за стилем елементами, завдяки чому кімната виглядає природно;
  2. створення затишку, при максимальній ергономіки;
  3. таке рішення більш зручно в фінансовому плані, оскільки часу на доставку, збірку, а також вибір додаткових елементів, потрібно менше.

Втім, за бажанням можна зібрати всі деталі окремо, тим більше що дилема, де купити ту чи іншу додаткову частину до 2021 року не актуальна. Однак така позиція лише продовжить період очікування повномірного використання всього комплексу. Крім того, занадто мала ймовірність, що замовлений в інтернет-магазині аксесуар, також гармонійно впишеться в загальний дизайн.

Гральна зона

Найяскравіша, весела частина дитячої — ігрова. Залежно від віку та вподобань, виглядати меблі для неї може по-різному:

  • лялькові будиночки з дитячими кухнями для дівчаток;
  • гаражі з машинками для хлопчиків;
  • спортивний куточок, сухий басейн для активних дітей;
  • стелаж з книгами, настільними іграми для спокійних, посидючих.

Правильна розстановка меблів і комплектація ігрової також грунтується на віці: у дошкільнят іграшок набагато менше, ніж у школярів або підлітків. Для останніх ігрову прибирають взагалі або змінюють на медіа-зону з консоллю.

Важливо! Щоб іграшки не розповзалися по всій кімнаті (і квартирі) ігрову роблять не за залишковим принципом (де залишилося місце там і грай), а закладають в проект спочатку і обмежують її територію.