Як облаштувати дитячу кімнату для дівчинки?

Дехто припускає, що облаштування кімнат для дівчаток і хлопчиків практично нічим не відрізняються один від одного. Але, на ділі всі припущення відпадають в небуття. Відомо, що саме в ранньому віці починає формуватися особистість людини. Для того щоб дівчинка виросла красивою і хорошою, навколо неї потрібно створити такий же красивий і гармонійний інтер’єр.

Обстановка дитячої у дівчаток повинна розвивати у неї любов до навколишнього і хороший смак. Тому обстановка в ній повинна бути створена спираючись на ці якості, тому що більшу частину часу дитина проводить саме у своїй кімнаті. Вибір інтер’єру залежить від того, ким хочуть бачити в майбутньому батьки дівчинку.

you_4392

Ідей для облаштування дитячої кімнати безліч. Хтось із батьків створює інтер’єр для принцеси, а деякі під казкові мотиви. Фантазія не обмежена з вибором інтер’єру. Однак слід пам’ятати одне, що в створенні світу для дівчинки потрібно застосовувати світлі і пастельні тони. Вони впливають на дитину заспокійливо і створюютьзатишок в кімнаті.

Для казкового ліжка, придбайте красиву постільну білизну. Якісний і красивий текстиль доповнить кімнату.

При облаштуванні дитячої кімнати, може брати участь і сама дівчинка. Вона сама створить інтер’єр в кімнаті на свій розсуд.

Варто поставити в кімнаті хореографічний верстат, купити гімнастичний м’яч і повісити гойдалкУ. Звичайно ж, дівчатка поводяться спокійніше, ніж хлопчики. Тому кімнату можна розділити на кілька частин, створюючи для неї свій світ. Це можуть бути іграшкові кухні, лікарні або магазинчики іграшок. Шафу в кімнату можна вибрати в формі звірів або казкових персонажів, які будуть добре гармоніювати з іншими предметами і меблями в кімнаті.

Штори і шпалери також дають зрозуміти про приналежність кімнати, і що вона саме створена для дівчинки, тому що на у ній можна побачити миленьких котиків і красунь принцес або ще що-небудь в цьому роді. Для творчих дівчаток є спеціальні шпалери-розмальовки, які можна розмалювати на власний розсуд. Це буде величезною радістю для дітей, тому що дозволено малювати на шпалерах.

Яким би не був обраний інтер’єр дитячої кімнати, слід завжди пам’ятати про те, що в ній все повинно сприяти для розвитку як фізичного, так і розумового для дівчинки. Тому при виборі не варто нехтувати побажаннями дівчинки.