Як обійтися без турфірм? Самостійна подорож

Як подорожувати самостійно? Питання досить часте, якщо подорожі, які організовує туристична фірма, з якихось причини вас не влаштовують. А причини ці досить різноманітні. Хтось віддає перевагу самостійним подорожам з меркантильних міркувань, його мета заощадити. А хтось відмовляється від послуг турфірм, тому що не любить залежати від численних туристичних груп. Деякі мандрівники люблять екзотику, неходжені маршрути і стежки. Інші, навпаки, прагнуть до комфортного цивілізованого відпочинку, їм подобається розвивати свій кругозір, відвідуючи історичні пам’ятники та визначні пам’ятки різних країн світу.

0011Але як же правильно організувати самостійну поїздку? З чого почати і куди бігти?

Найчастіше, тур складається з кількох складових частин. У цій статті ми розглянемо кожну з них.

Транспорт

В першу чергу, ви повинні визначитися з транспортом, це може бути автобус (квитки на який можна придбати на busfor.ua) або поїзд в тому випадку, якщо ви вирішили відвідати пам’ятки свого краю.

Однак якщо мова йде про самостійну подорож за кордон, то мабуть найбільш затребуваним транспортом є літак. Всю інформацію про авіаперельоти, авіакомпанії, їх ціни та репутацію ви без зусиль знайдете в інтернеті. Не женіться за низькою ціною і уважно вивчіть відгуки про авіакомпанії, адже безпека і комфорт понад усе. Також потрібно продумати, як ви будете добиратися до обраного вами готелю.

Проживання

Це може бути як туристичний намет, так і шикарні апартаменти. Ну, з наметом все просто – ви або берете його з собою, або вам його надасть (природно, за окрему плату) наметове містечко, в якому ви збираєтеся зупинитися.

А ось вибирати готель — це, напевно, найцікавіше в підготовці до подорожі. Зверніть увагу на наявності сніданку, місць відпочинку в безпосередній близькості від готелю, а також на розташування готелю щодо центру міста. Якщо ви їдете відпочивати з дітьми, то вибирайте готель з дитячим майданчиком, аквапарком або ж із розважальним центром. Забронювати готель не складе особливих труднощів.

Екскурсії

Перед поїздкою ви повинні скласти докладний план, розписавши в ньому пам’ятки, які ви хочете побачити. Бажано чітко розписати екскурсії по днях, попередньо згрупувавши їх. Безпосередньо на екскурсійному об’єкті перед вами постане вибір, скористатися послугами гіда чи ні.

Подорожувати самостійно досить просто та зручно, потрібно тільки ретельно підготуватися і передбачити всі нюанси.