Як носити ювелірні прикраси?

Не варто поєднувати золото і срібло разом. Вже протягом багатьох років вважається поганим тоном носити золото і срібло разом. Якщо хочете надіти якусь прикрасу, надіньте щось одне, однак не варто поєднувати непоєднуване.

20151013-150839Не варто поєднувати дорогоцінний матеріал з недорогоцінним.

Не надягайте золото з пластмасою, деревом або алюмінієм. Такий тандем виглядає дешево, і зайвий раз показує ваш несмак.

До речі, вас може зацікавити онлайн оценка для ломбарда ювелірних прикрас, якщо вам терміново знадобилися гроші.

Поділіть прикраси на дві групи: денні і для вечірок

Занадто масивні та яскраві прикраси, варто носити для якихось світських заходів, а більш ніжні і мінімалістичні — для денного часу або на роботі (якщо дозволяє дрес-код).

Будьте помірковані

Не варто надягати занадто багато дорогих прикрас. По-перше, це виглядає фамільярно і показує вас не з кращого боку. Запам’ятайте, чим більшы ваші прикраси, тим менше їх на вас повинно бути.

Враховуйте комплекцію і вік

Залежно від вашого віку і комплекції, підбираються певні ювелірні прикраси. Повним людям підійдуть масивні прикраси, а худим — витончені. Худі дівчата повинні надягати прикраси, які виконані в мініатюрному стилі: тонкі кільця, ланцюжки та браслети. Повним людям потрібно робити все, з точність до навпаки.

Правильно надягайте золоті та інші прикраси

Зрозуміло, що прикраси повинні узгоджуватися з одягом, підкреслювати ваш стиль. Наприклад, якщо у вас блуза з глибоким V-подібним вирізом, буде доречно надіти підвіску, яка буде трохи звисати до грудей. Якщо виріз круглий, то підвіска повинна бути ближче до шиї.

Доглядайте за собою

Жодна прикраса не зможе приховати недоглянуті руки або недоглянуте обличчя. На пальцях,  на яких не підстрижені і не вичищені нігті, кільця виглядають жахливо. Тому, щоб золоті прикраси дійсно служили прикрасою для вашої природної краси, слід доглядати за своїм зовнішнім виглядом постійно.