Як носити спідницю-олівець, щоб відмінно виглядати?

Спідниця-олівець настільки універсальна річ, що в гардеробі будь-якої жінки вона просто повинна бути. Ця спідниця подовжить ноги і ваша фігура придбає чарівний силует «пісочний годинник». 

pencilskirtВикористовуючи спідницю олівець, під силу створити як діловий, так і вечірній стиль. Комбінувати її можна з різними топами і блузами. Найбільшою популярністю користується чорна спідниця-олівець. З її допомогою можна виглядати надзвичайно і при поході в ресторан, і в образі casual.

Як же одягати спідницю-олівець, щоб добре виглядати?

Головне достоїнство спідниці – її може мати кожна жінка. Якщо у вас красиві, довгі ноги – одягніть коротку спідницю-олівець. Завжди шукайте той фасон, який підкреслює достоїнства вашої фігури. Не опускайтеся до вульгарності. При виборі спідниці звертайте увагу на її покрій і довжину.умовах.

Якщо у вас дещо короткуваті ноги – не вибирайте спідницю нижче колін. Якщо у вас розкішні стегна – сміливо обирайте спідницю з кишенями або навіть бантом. Якщо ви в деякій мірі соромитеся своєї фігури і не хочете що-небудь підкреслювати — класична чорна спідниця-олівець для вас. Якщо у вас пишні форми – ні в якому разі не вибирайте дуже вузьку спідницю.

Ніколи не забувайте про аксесуари і пояси. Вони вигідно підкреслять образ і додадуть вам шарму і вишуканості. Під спідницю-олівець взувайте тільки високий каблук – туфлі або ботільйони. Забудьте про балетки і взуття на низькому ходу. Укоротять ваші ноги так само чоботи довжиною до гомілки.

Якщо у вас час від часу виникає питання «що одягнути» — шукайте в шафі улюблену спідницю-олівець, підбирайте цікавий верх, і ви не прогадаєте.