Як носити одяг оверсайз?

Стиль оверсайз увірвався в сучасну моду і зміцнив свої позиції у всіх видах одягу: від светрів і сорочок до суконь, і навіть верхнього одягу. Але, не дивлячись на простоту цього стилю, використовувати його у своїх нарядах варто дуже обережно.

oversize_2018_Що значить оверсайз в одязі?

Із самої назви стилю стає зрозуміло, що його основна ідея — відмова від прив’язки до розмірів і повне верховенство одягу великих розмірів. На вигляд він виглядає, як ніби з чужого плеча, причому більшого. Такі речі користуються особливою популярністю у жінок з нерівномірними пропорціями і зайвими кілограмами, адже за допомогою вільного крою можна легко підкоригувати фігуру.

Правила створення ідеального образу з одягом оверсайз

Сьогодні оверсайз — стиль в одязі, який користується особливою популярністю, і щоб виглядати красиво та стильно, необхідно дотримуватися чітких рекомендацій:

 

  • Не накопичуйте багато великого одягу. Щоб виглядати стильно, потрібно використовувати лише одну річ оверсайз в образі. Наприклад, якщо ви одягаєте сорочку великого розміру, то штани повинні бути по фігурі. Або ж, до джинсів бойфрендів рекомендовано надягати приталені маленькі кофтинки і футболки.
  • Вибирайте реально великі моделі. Ефект стилю оверсайз створюється за умови, що річ на вас реально велика. Якщо ви візьмете кофту, яка завелика на вас на один розмір, то бажаний результат ви не отримаєте.
  • Будьте обережні з кольором і аксесуарами. Одяг для жінок оверсайз сам по собі яскравий і помітний, тому віддавайте перевагу пастельній колірній гамі. Використовувати аксесуари, в таких нарядах, треба також вкрай обережно з тієї ж причини. Віддавайте перевагу непомітним аксесуарам в стилі мінімалізм.
  • Допоможе відкоригувати фігуру. Стиль оверсайз для жінок з пишними формами є вдалим способом залишатися загадковою, але підбирати такий одяг також варто обережно, щоб не виглядати безформно. В такому випадку рекомендовано використовувати наряди з елементами оверсайз, які скорегують саме проблемні зони.

Стиль оверсайз в різних типах одягу

Перш за все, цей стиль став популярним в теплих кофтах і сорочках. Але незабаром поширився на весь одяг.

Оверсайз верхній одяг — це переважно теплі куртки, пуховики і пальто. Для верхнього одягу цей стиль особливо підходить, адже великі куртки виглядають дуже теплими і затишними. А літнім варіантом одягу оверсайз, вважається джинсова курточка.

Величезною популярністю користується сукні в стилі оверсайз. Тут фантазія дизайнерів зайшла дуже далеко. Сучасні спортивні сукні великих розмірів створюють яскраві образи, а сукні-сорочки вільного крою, в гармонійному поєднанні з ошатними туфлями на підборах, використовуються навіть як вечірнє та святкове вбрання.