Як носити гетри? Частина 2

Нижній край гетрів можна напустити на взуття або заправити всередину, якщо ви одягнули черевики або чоботи. Якщо черевики елегантного фасону, з тонкої шкіри, гетри повинні бути з більш тонкої пряжі. Одягати гетри з чобітьми слід так, щоб вони тільки визирали з їх халяви. Вони повинні бути досить щільної в’язки, але поміщатися в чоботі вільно без здавлювання.

Гольфы-с-чем-носить2Гетри будуть захищати ногу до коліна, їх також можна злегка спустити складками в районі ікри, або загнути як відворот на халяву. Висота каблука в цьому випадку може бути будь-якою. Але якщо каблук високий, гетри можуть закривати і п’яткову частину. Верхній одяг не повинен бути занадто довгим. Куртка з широкою спідницею, пряме або розширене пальто до коліна, полушубок добре доповнюються гетрами.

Важливо, щоб в ансамблі були присутні якісь трикотажні елементи, що поєднуються з гетрами за кольором і фактурою. Це можуть бути в’язані жилети, жакети, сукні з щільної м’якої тканини, що облягають або з широкою спідницею. Панчохи й колготки під гетри одягають, коли погодні умови вимагають додаткового утеплення.

Гетри найчастіше збирають невеликими складками над взуттям. Але гладко натягнуті тонкі гетри вище коліна з короткою сукнею або спідницею, будуть виглядати чудово.

Колірні рішення частіше бувають стриманими, всі відтінки коричневого, сірого, чорного. Яскраві кольори та орнамент теж можливі, але вимагають більш вдумливого підходу до решти гардеробу. Вони повинні бути в одному стилі з іншими доповненнями такими, як берет, шарф, рукавиці, або бути яскравою плямою на однотонному і темному тлі.

Уважно підбирайте гетри, і вони урізноманітнять ваш гардероб без серйозних витрат.