Як носити гетри? Частина 1

Гетри – це одяг, відомий вже дуже давно. Раніше вони були частиною чоловічого одягу. Сукняні або шкіряні накладки закривали і захищали нижню частину ноги від стопи до коліна. Гетри застібалися на ряд дрібних гудзиків або кнопок і заходили на верхню частину взуття.

2-2017-Зимой-Новое-Прибытие-женские-Гетры-Отделкой-Загрузки-Носки-Скручены-Кнопку-Вязание-Колено-Крючком-ТолстыТрикотажні гетри в минулому столітті стали частиною спортивної екіпіровки спортсменів. У наш час вони повернулися в щоденний гардероб, але вже переважно жіночий. Це найчастіше трикотажний виріб з різних видів пряжі. Варіанти зі шкіри та замші також зустрічаються, але рідше.

Вибираючи гетри треба тверезо оцінювати особливості своєї фігури. Гетри з товстої пряжі або з поздовжним малюнком підходять тільки власницям довгих і худих ніг. Якщо це не так, слід вибрати гетри тонкі і однотонні, стриманих кольорів.

Довгі і тонкі гетри одягають з коротким одягом, а товсті і більш короткі — з одягом не вище коліна або з брюками. Носити гетри можна майже з будь-яким взуттям, обмежень немає. Навіть літнє, відкрите взуття буде поєднуватися з цим стильним предметом одягу, якщо їх правильно підібрати.

З яким одягом все-таки носити гетри? Трикотажні сукні, спідниці, светри і туніки будуть дуже красиво і стильно виглядати з гетрами. Добре, коли гетри та светр є комплектом. У цьому випадку яскраві смуги або орнамент зроблять щоденний одяг для прохолодного дня яскравим і ошатним. Гетри також можуть поєднуватися за кольором і фактурою з шарфом або беретом. Їх можна носити з вузькими брюками і джинсами. Добре виглядають вони з брюками фасону «галіфе», не дуже актуальними на сьогодні, але такими, які періодично повертаються в модні тенденції.