Як не зірватися, сидячи на дієті

Дотримання дієти – швидкий спосіб привести себе в форму. Однак, незважаючи на величезну різноманітність програм харчування, розроблених дієтологами, мало кому вдається досягти бажаного результату через банальні зриви. Після кількох днів правильного харчування хочеться чогось смачного. Статистичні дані свідчать, що з десяти людей, що сідають на дієту, лише в однієї вистачає сили волі витримати її до останнього дня. Але, незважаючи на такі невтішні факти, цю проблему можна вирішити. Достатньо прислухатися до порад психологів.

Как-перестать-есть-сладкое

 

Перш ніж сідати на дієту, психологи рекомендують взяти аркуш паперу і розділити його на дві колонки. У першій потрібно перелічити всі недоліки наявності надмірної ваги, а у другій – можливі переваги, а із зворотного боку написати список позитивних моментів, які з’являться після схуднення. Цей мотиваційний лист прикріпіть на дверцята холодильника і читайте перед тим, як брати з нього продукти. Не помітити цей список так само складно, при цьому прочитавши його, ви будете вибирати продукти усвідомлено, не піддаючись несвідомим хвилинним імпульсам.

 
Правила вибору дієти

 
Вибираючи дієту, перевагу потрібно віддати програмі харчування, яка включає улюблені продукти. Якщо любите м’ясо – підійде білкова дієта, овочі – овочева. Не варто вибирати моно-дієту, якщо її основу становить нелюбимий вами продукт, якою б ефективною вона не була. Хорошим вибором стане раціон харчування з дробовими прийомами їжі. В даному випадку можна уникнути почуття голоду, завдяки чому витримати дієту буде простіше.