Як не сплутати любов з сексом?

Ілюзії шкідливі, тому одну з ілюзій, характерних для жінок, варто розвіяти відразу. Багато жінок переконані, що раз чоловік ліг з ними в ліжко, значить, він відчуває до них теплі почуття.

18b8dec9bba536f2153b437840e724b76a4f76b4

І попереду неземне кохання, спільне життя і біла весільна сукня. Але попереду може очікувати лише розчарування, якщо не засвоїти одну просту істину.

Чоловік часто лягає з жінкою в ліжко тому, що йому банально хочеться сексу. І якщо жінка після однієї проведеної з чоловіком ночі починає пред’являти на нього будь-які права, це може викликати у нього сильне здивування. Будь-яка жінка переконана, що вступивши в близькі стосунки з чоловіком, вона надає йому щось особливе.

Самі ж чоловіки так аж ніяк не вважають. Якщо число жінок в їх житті обчислюється великою кількістю, вони не бачать між ними особливої різниці. Сексом чоловіка не здивувати.

При цьому врахуйте, з метою домогтися сексу чоловік до цього міг говорити вам все, що завгодно. Секс — це одна з базових людських потреб, бажання сексу чоловіки відчувають, як фізичний дискомфорт, ломоту в певному місці. Тому, щоб від цього дискомфорту позбутися, чоловік здатний на все.

Він міг обіцяти одружитися, дістати місяць з неба і т.д. і т.п. Тому, якщо після сексуальних утіх ваш кавалер зник і перестав дзвонити, не обливайте сльозами подушку, а зрозумійте, що у нього не було по відношенню до вас довгострокових планів.

Щоб чоловік біля вас затримався довше, ніж на одну ніч, одного сексу, звичайно ж, недостатньо. Чоловік повинен вами зацікавитися, ви повинні чимось його зачепити, чимось, що відрізняє вас від інших жінок. Якщо вам вдасться виділитися з того загального числа жінок, що були у даного конкретного чоловіка, справити на нього враження, ваші шанси на тривалі відносини зростуть. І з сексом поспішати не варто.

Якщо чоловік отримає бажане занадто легко, він не зазнає до вас особливого інтересу. Якщо ж він докладе певних зусиль, щоб домогтися від вас близькості, йому це запам’ятається. А чи переросте секс в любов, залежить від вас.