Як не помилитися з вибором підгузників для дитини?

З появою одноразових підгузників для дітей, життя батьків стало набагато простішим. Безперечно, це унікальний винахід дозволив економити велику кількість часу, адже прати і прасувати пелюшки тепер не потрібно. Одноразові підгузники стали просто незамінними для більшості сімей.

post-9951-2015-02-16-09-10-53Природно, великий попит на продукцію спровокував підняття цін на памперси. Однак в наші дні виробників цього товару так багато, що кожна матуся зможе вибрати памперси, в залежності від своїх фінансових можливостей. Однак занадто халатно підходити до вибору підгузників для малюків не варто. У цій справі теж є кілька аспектів, які потребують пильної уваги.

Отже, перш ніж прийняти остаточний вибір рекомендується:

 

  • Подивитися маркування, розташоване на упаковці. Справа в тому, що розмір памперсів безпосередньо залежить від ваги дитини. Якщо помилитися з розміром, то можна доставити малюкові дискомфорт. Так, занадто великий підгузник буде протікати, а надто маленький здатний натерти шкіру.
  • Перевірити термін придатності товару. Прострочена продукція може завдати реальної шкоди дитині, так як після закінчення певного часу якість адсорбенту починає погіршуватися.
  • Намагатися купувати підгузники однієї марки. Якщо постійно купувати різні марки памперсів, ТО можна викликати у малюка алергічну реакцію. Кожні виробники додають різні компоненти у свою продукцію, тому ризик появи висипу зростає при використанні різних підгузників. Також з цієї причини не рекомендується купувати занадто багато упаковок з памперсами. Спочатку потрібно знайти найбільш підходящі вироби, а потім вже запасатися ними. Однак не варто забувати, що малюк дуже швидко росте і дуже великий запас може виявитися непотрібним, так як памперси виявляться малі дитині.

Ну і, звичайно, не варто забувати кілька правил, при використанні памперсів:

1. Одягати їх потрібно акуратно, стежачи щоб оборка між ніжками була виправлена. У зворотному випадку малюк натре підгузником шкіру.
2. Ні в якому разі не дозволяйте дитині грати з памперсами, адже, як відомо, малюки намагаються все спробувати. Попадання в шлунок адсорбенту може привести до розладу шлунка.
3. Зберігати одноразову продукцію слід в сухому місці, щоб зайва волога передчасно не вбиралася у вироби.

Всі ці нескладні поради здатні не тільки полегшити вибір підгузників, але і допомогти уникнути неприємних ситуацій.