Як не помилитися при виборі люстри для дому?

Люстра входить в число елементів, без яких практично неможливо уявити сучасний інтер’єр. Причому подібний освітлювальний прилад не тільки виступає чудовою прикрасою приміщення, але також створює необхідний рівень освітлення. До речі, застосовуючи правильну модель люстри, можна практично будь-який інтер’єр зробити розкішним і елегантним. Тому варто ознайомитися з головними критеріями вибору таких освітлювальних приладів.

135518_1При виборі люстри потрібно обов’язково брати до уваги стиль, в якому оформлений інтер’єр і навіть весь будинок. Велике значення також має колірне рішення і форма. У сучасних магазинах пропонуються найрізноманітніші варіанти люстр. Класичним варіантом можна назвати освітлювальні прилади на кілька ламп, які можуть бути прикрашені красивими кришталевими або скляними підвісками. Найчастіше подібні люстри передбачають каркас з бронзи або металу, і відмінно вписуються в інтер’єр їдальні або вітальні. Рекомендуємо відвідати інтернет-магазин http://sun-light.com.ua/, в якому представлений великий вибір люстр за прийнятною ціною.

Хорошим варіантом можуть стати і люстри, виконані в геометричних формах, і прикрашені металевими, пластиковими або скляними елементами. Вони відмінно підійдуть для кімнат, інтер’єр яких відповідає стилю хай-тек. Якщо потрібно підібрати люстру для еклектичного інтер’єру, варто придивитися до люстр, виконаних в стилі ф’южн — вони неодмінно внесуть в інтер’єр яскравість і неповторність. Розмір люстри теж має величезне значення. Подібні світильники повинні відповідати габаритам приміщення, де буде розташовуватися освітлювальний прилад.

Варто знати, що розташування маленької люстри в просторому приміщенні зробить його візуально порожнім. В цей час велика люстра в маленькій кімнаті буде виглядати занадто об’ємно, роблячи атмосферу в приміщенні тісною і незатишною. Крім цього, люстра повинна передбачати кількість ламп, світла від яких цілком вистачило б для освітлення приміщення. Причому варто уникати крайнощів, щоб кімната була комфортною і виглядала привітно. У просторих приміщеннях можна встановлювати люстри з яскравими лампами, а для невеликих — оптимальним варіантом стануть люстри, що випромінюють приємне приглушене світло.