Як не помилитися при виборі букета квітів?

Найчастіше при виборі букета завжди хочеться передати певні почуття або емоції. При цьому підхід до вибору квітів за принципом «подобається — не подобається» в більшості випадків не дозволяє досягти бажаного ефекту, адже те, що подобається одній людині, зовсім не подобається іншій. Тому важливо знати головні правила вибору букетів для різних людей.

247_274351 (1)Якщо вам потрібно вибрати букет для родички, наприклад бабусі або мами, найкраще підносити їх улюблені квіти. Звичайно, в деяких випадках подібна інформація вилітає з голови дарувальника, адже далеко не всі питають у рідних, які квіти любить кожен з них. В такому випадку можна дарувати букети, що передбачають мікси різнокольорових квітів. Бажано вибирати букети стандартної круглої форми без занадто яскравих контрастних переходів. Намагайтеся віддавати перевагу композиціям м’яких кольорів.

Коханій дівчині можна піднести букет червоних троянд, причому він може навіть не передбачати упаковки. Але враження ви справите лише в тому випадку, якщо квітів в букеті буде не менше 10. Якщо ж ваші відносини з дівчиною тільки починаються, і ви боїтеся злякати її таким пристрасним і яскравим букетом, подаруйте композицію з троянд в пастельних тонах.

Добре буде виглядати букет білих троянд або поєднання троянд з ромашками. У разі, коли необхідно вибрати букет для колеги, однокласниці, подруги або сестри, краще за все звертати увагу на квіти нейтральних відтінків. Щоб уникнути двозначності, краще за все не дарувати букетів яскраво рожевого або червоного кольору. Композиція може бути складена з ірисів, лілій або ромашок. Якщо будете дарувати букет юній дівчині, можете віддавати перевагу композиції з яскравих кольорів, таких як фіолетовий, жовтий, яскраво-блакитний, синій і так далі.