Як не можна доглядати за волоссям: 5 шкідливих звичок

Іноді дівчата зовсім не бережуть здоров’я свого волосся, при цьому роблять вони це іноді зовсім неусвідомлено. Якщо вам вже набридло ваше пошкоджене волосся, і ви прийняли рішення почати боротьбу за його здоров’я, то не відкладайте це на потім, а починайте відновлювати його відразу. Але спочатку ознайомтесь з переліком звичок, які шкодять вашому волоссю. Тільки так ви зможете повернути йому силу і здоров’я.

 

image-10560

  1. Часте миття голови. Для того, щоб волосся було здоровим, необхідно якомога рідше мити його шампунем. Однак постійно застосовувати сухий шампунь або ходити з брудною головою навряд чи влаштує будь — яку дівчину. Тому більшість фахівців говорять про те, що досить мити волосся кілька разів на тиждень. Так ви зможете позбутися від зайвого жиру на волоссі і шкірі голови, а також прибрати всю грязь, яка накопичилася
  2. Розчісування мокрого волосся. Коли ви розчісуєте волосся відразу ж після того як прийняли душ це сильно шкодить волоссю. Особливо, якщо ви користуєтеся гребінцями з натуральною щетиною. Вся справа в тому, що мокре волосся розчісується погано. Тому ви починаєте тягнути його сильніше, при цьому шкодите не тільки кінчикам, але ще і волосяним фолікулам. Якщо ви хочете розчесати волосся, то для цього скористайтеся своїми пальцями або гребенем, який має широкі зубці.
  3. Сушка занадто мокрого волосся феном. Також  не можна мокре волосся сушити феном, це теж шкідливо для волосся. До того ж чим частіше ви будете сушити мокре волосся феном, тим більше ви нанесете йому шкоди. Найкраще починати сушити волосся, коли воно саме трохи висохне природним шляхом, хоча б наполовину. Адже остаточний результат буде точно таким же, однак ушкоджень своєму волоссю ви завдасте менше.
  4. Регулярне використання вирівнювача при високих температурах. Вся справа в тому, що в ньому поєднується висока температура і тягучі рухи, що дуже шкідливо для волосся. Тому перш ніж застосовувати його, використовуйте спеціальні термозахисні засоби для волосся. Так пошкодження хоча б зменшаться.
  5. Регулярне використання різних фарб і освітлювачів. Рекомендується застосовувати фарбу для волосся не частіше ніж один раз на шість тижнів. Якщо ж з якихось причин вам доводиться використовувати фарбу частіше, то вам потрібно робити все, щоб зберегти колір як можна довше. Наприклад, використовувати шампуні і кондиціонери, призначені саме для фарбованого волосся.