Як навчитися з’їдати менше?

У кожної людини будь-який прийом їжі стоїть на особливому місці. Але, все ж, завжди слід знати, що ми їмо для того, щоб жити, але ніяк не навпаки. Щоб задовольнити власні особливі потреби організму, ми йдемо на поводу у різних смачних страв, що призводить до споживання великої кількості калорій, яких витрачаємо ми набагато менше. Наслідком цього є зайві кілограми, від яких хочеться позбутися в найкоротші терміни. Так як же навчитися їсти мало?
a15

Деякі моменти:

 

✔ Спочатку зрозумійте чому ви переїдайте. Заведіть щоденник і пишіть в нього все, що ви з’їли за день, щоб подивитися на власне споживання їжі і навчіться його контролювати.

✔ Пережовувати їжу рекомендується по 30 разів. При застосуванні даної поради на практиці ви не тільки повністю відчуєте смак їжі, але також і відведете на це більше часу, і ви менше з’їсте.

✔ Позбувайтеся від усіх джерел, що заважають вам їсти. Найчастіше ми або читаємо книгу, або дивимося телевізор через що абсолютно не відчуваємо скільки і чого з’їли. З цієї причини покладайтеся на власні відчуття і головне не поспішайте. Мозок здатний говорити вам про те, що шлунок повний лише через 20 хвилин.

✔ Пийте більше води. Звичайно, з приводу води існує просто величезна кількість думок, проте всі одностайні в тому, що вона просто необхідна організму. Всім же відома інформація про те, що організм людини на 80% складається з води. Якщо ви якимось чином, неважливо яким, а це відбувається, втрачаєте воду, її обов’язково потрібно відновлювати. Варто запам’ятати: якщо ви хочете щось з’їсти, то краще випийте води перед тим як перекусити. Якщо ви як і раніше хочете їсти після води, то йдіть і їжте.

У житті людини, у якої постійно відбуваються найрізноманітніші події, і вона переживає величезну кількість емоцій, прийоми їжі переходить в розряд необхідності. Нове хобі або активний відпочинок повністю позбавлять вас від переїдання.

В якості останньої поради, хотілося б сказати, що слід від їжі, яку ви їсте, отримувати задоволення. Ми їмо для того, щоб організм нормально функціонував, і ми існували, але не слід забувати і про те, що їжа повинна доставляти так само і насолоду. Дуже часто виходить так, що при прийомі їжі ми думаємо абсолютно про все на світі, але тільки не про власні смакові відчуття.