Як навчитися виглядати стрункою?

Сьогодні кожна друга жінка мріє навчитися одягатися так, щоб виглядати при цьому на кілька розмірів меншою. Пов’язано це з тим, що в більшості випадків жінки мають неідеальну фігуру. Модні тенденції та стиль зараз настільки проникли у свідомість жінок, що абсолютно всі знають про те, що правильний вибір одягу може допомогти візуально виглядати стрункішою. У цій статті будуть наведені прості і в той же час універсальні рекомендації щодо того, як виглядати і відчувати себе стрункішою завдяки правильному підбору одягу. Якщо цікаво, то переходимо до наступного абзацу.

29972215-27655405-1415082-1475515250-1000-8-1488295420-1000-a542d8629a-1492079646По-перше, потрібно конкретно розібратися в тому, які проблемні зони є у конкретної фігури. Не тільки розібратися, а визнати і прийняти ці недоліки. Можливо, це будуть дуже великі стегна або відсутність талії. Можливо, недоліком буде маленькі або навпаки, занадто об’ємні груди. Для того, щоб виглядати стрункішою і красивішою, потрібно вибирати такі речі, які будуть приховувати такі недоліки.

Роблять стрункішою такі предмети гардероба, як подовжені жакети, жилети та піджаки. Ці речі, особливо, якщо вони пошиті з якісного і однотонного матеріалу, бажано темного кольору, візуально витягають силует і роблять фігуру стрункішою. В ідеалі подовжені піджаки і жакети краще носити зі штанами — кльош або з простими довгими. Відтінок штанів повинен бути максимально підібраний до тону жакета. А ще краще буде, якщо взуття при цьому буде на високих підборах, а не на низькому ходу.

Вертикальна смужка, яка присутня на матеріалі, так само може зіграти вирішальну роль в тому, щоб виглядати стрункішою.

Дуже добре надають стрункість речі, виконані в темному кольорі. Ніякі горошини і горизонтальні смужки, ніякий білий або будь-який світлий колір в одязі не додадуть фігурі стрункість. Пам’ятайте про це.
Щоб виглядати стрункішою, потрібно одягатися стильно і з розумом. Купуйте модний одяг і правильно носіть його. Наприклад, дуже важливо створювати об’ємні, а не плоскі образи. Тобто, половина тіла може бути обтягнута одягом, а інша половина тіла повинна бути одягнена в щось вільне.

Будьте здорові і в гарному настрої. Одягайтеся стильно, красиво і з розумом. Хай щастить!