Як навчитися подобатися чоловікам?

Безсумнівно, кожна жінка бажає бути привабливою для протилежної статі і ловити на собі зацікавлені погляди чоловіків. І тут постає питання про те, як це здійснити: відправитися по магазинах і салонах краси або ж звернутися до психології? Насправді, у кожного чоловіка є свій образ досконалої жінки, проте, все ж існує якийсь універсальний образ, бажаний для більшості.

 
131183_orОдяг

Багатьом чоловікам подобається таке вбрання, яке допомагає підкреслити жіночі вигини тіла і разом з тим, щоб була можливість пофантазувати про те, що приховано під тканиною. Так, наприклад, занадто відверті кофти, спідниці, які нагадують пояс та інший одяг, який ледве прикриває тіло, такими не є.

Кращий варіант – речі, які здатні красиво облягати фігуру і підкреслювати форми. Звичайно, зовсім закриватися одягом не потрібно, але відкрити слід щось одне, а комбінувати глибоке декольте з короткою спідницею явно не варто. Тканина також має важливе значення, вона обов’язково повинна бути приємною на дотик. Що ж стосується кольору, то до сексуальних можна віднести: червоний, вишневий, чорний, білий та блакитний.

Щоб сподобатися чоловікові, взуття краще одягати жіночне, бажано на високому каблуці. Каблук вітається лише в тому випадку, якщо жінка вміє ходити в такому взутті, а якщо ні, то добре б опанувати це вміння.

 
Зовнішність

Щоб завжди подобатися сильній статі незайвим буде навчитися правильно наносити косметику, робити зачіску і манікюр. Все перелічене повинно бути зроблено грамотно, краще відразу відмовитися від довжилезних з незрозумілими малюнками нігтів, розпатланого, або такого, що неприродно виглядає волосся. Яскравий відштовхуючий макіяж з наклеєними віями і сильно розмальованим обличчям теж не вітаються. Що ж стосується запаху, то туалетна вода повинна бути лише злегка відчутною, а не відчуватися за 3 метри.

 
Поведінка

Краса, звичайно ж, важлива, але їй одній чоловіка підкорити складно. Психологи кажуть, що чоловік вибирає не найкрасивішу жінку, а ту, якій він сподобався. А це означає, що йому треба дати зрозуміти, що він цікавий і тоді, він серйозно зверне увагу на жінку, яка подала сигнал. Якщо ж такого сигналу не буде, чоловік буде сприймати жінку як просто красиву картинку. І тому добре було б вивчити мову тіла, щоб коректно і без зайвих слів показати людині свій інтерес.

Також психологи говорять про те, що чоловікам часто не подобаються ті дівчата, які виглядають як кінозірки, а подобаються ті, які мають гарне почуття гумору. Крім того, чоловіків привертає доброта, емоційність та чесність.