Як навчитися керувати машиною дівчині?

До жінок за кермом ставляться з обережністю, вважається, що керувати машиною повинні чоловіки. У наш час часто можна побачити дівчину за кермом автомобіля. А в частих випадках дівчата керують краще за чоловіків. Професійні водії вважають, що жінки невпевнені в собі і часто забувають, що вони за кермом, починаючи телефонувати, фарбуватися або дивитися на новий магазин біля дороги. На думку інструкторів відмінностей між жінкою і чоловіком немає. Як би це не було, але все ж шановні дівчата, спочатку необхідно вивчити правила дорожнього рух, здати іспит, а потім вже думати про автомобіль, купити який сьогодні можна без проблем. Розглянемо кілька підказок, які допоможуть вам впевнено почувати себе за кермом автомобіля.

kak-nauchitcya-vodit-auto-zhenschineГоловне подолати в собі страх

Намагайтеся відвідувати всі заняття в автошколі http://autoschool.net.ua/kiev/s/metro-osokorki/ і з усією відповідальністю вчіться правил водіння. На початку навчання не виїжджайте самостійно на дорогу, тільки в супроводі досвідченого водія або інструктора. Ви самі розумієте, на дорозі помилки обходяться дорого.

Не бійтеся сідати за кермо машини, подолайте всі страхи, жінки мають право на водіння. Старанно ставтеся до занять, і тоді ви зрозумієте, що можете керувати автомобілем. Поважайте пішоходів та інших водіїв.

Контроль над почуттями і миттєва реакція

На дорозі за кермом не треба піддаватися емоціям, на ситуацію необхідно дивитися тверезо і не піддаватися паніці, а швидко реагувати. Якщо ви піддастеся паніці, і довго будете обдумувати ситуацію, може статися аварія.

Елемент паркування

У водінні викликають труднощі такі елементи, як рух заднім ходом або водіння в невеликому просторі. Тому вчіться на спеціальному майданчику. Майстерності паркування вчіться з досвідченим водієм, там багато складнощів і самостійно подолати їх ви не зможете. Поки ви не відчуваєте габаритів машини встановіть камеру заднього виду, вам буде легше навчитися паркування.

По бічним дзеркалам намагайтеся дивитися ситуацію заднього виду, не дивіться на задній бампер, а звертайте увагу на перешкоди. Управляйте кермом вліво якщо потрібно повернути кузов ліворуч, і навпаки . В автошколі вчать паркуванню з поворотом голови назад, так важко навчитися, тому що ви бачите, що відбувається в дзеркальному відображенні, і виходить неправильна робота кермом.

Складною вважається паралельна парковка, тут потрібно навчитися швидко і правильно управляти кермом, не перекручуючи його.

Також навчіться переглядати дорогу на кілька машин вперед. Слідкуйте за тим, як рухаються машини в сусідніх рядах, і навчіться прогнозувати дії водіїв. Дивіться в дзеркала, призначені для заднього виду, через кожні п’ять секунд, обставини на дорозі змінюються швидко. Ніколи не перевищуйте швидкість.

Спочатку намагайтеся виїжджати на один маршрут, і навчіться впевнено їздити, потім можете вчитися їздити по всьому місту.