Як навчитися бути терплячою? Частина 2

Не слід кидати розпочату справу. Нерідко, щоб закінчити задумане, потрібно дуже багато терпіння, а сам процес набридає і стає нудним. Намагайтеся урізноманітнити роботу, внести в неї позитивні нотки, придумайте нові способи і варіанти вирішення завдання, подивіться на все з іншого боку. Не дозволяйте собі втратити інтерес до справи.

 
660x441_1_2a56aee55aedab55860a0629d7a0020b@2120x1414_0xc0a839a2_12495437181478612301Будьте готові зіткнутися з труднощами. Не все буде виходити з першого разу, і потрібно пам’ятати, що на все прийде свій час. Саме завзятість і терпіння допоможуть досягти мети. Якщо щось не виходить здійснити сьогодні, зробіть спробу завтра.

 
Тренування терпіння схоже з тренуванням м’язів. Чим частіше проявляти його, тим легше воно буде даватися з кожним разом. Час – дуже важливий помічник у цій справі. Навичка терпіння не дається швидко, тільки щоденними тренуваннями можна досягти результату.

 
Працюйте над собою. Але не варто лаяти себе за кожну помилку. З терпіння до себе починається здатність проявляти терпіння при будь-яких інших обставин.

 
Якщо ситуація настільки серйозна або нудна, що позбавляє самоконтролю, постарайтеся заспокоїтися і відволіктися. Можна подумати про щось приємне або порахувати до десяти і у зворотньому порядку.

 
Якщо з терпіння вас виводить конкретна людина, постарайтеся придумати їй безглуздий образ. Ніби у неї відросли великі вуха або ніс, а якщо вона ще й кричить на вас, уявіть, ніби вона знаходиться всередині склянки. Це відволіче від негативних емоцій, які виникають при спілкуванні з цією людиною.

Таким чином, регулярні тренування та застосування описаних вище рекомендацій допоможуть навчитися терпінню. Головне в цій справі – бажання і завзятість. І вже зовсім скоро ви зможете набагато легше переживати невдачі і підкорювати нові вершини.