Як натякнути своєму хлопцеві на весілля?

Іноді трапляється так, що дівчина з хлопцем зустрічається вже досить-таки довго, а зробити крок назустріч подружньому життю і зробити пропозицію хлопець все не наважується. У цьому випадку дівчина може якось натякнути на більш серйозні відносини, але зробити це необхідно тактовно і м’яко, не налякавши хлопця.
1-3(5)

Звичайно, натяки на весілля потрібно робити тільки тоді, коли в стосунках все добре і обидва закоханих знаходяться у відмінному настрої. Наприклад, можна показати хлопцеві альбом з сімейними фотографіями, розповісти про зустріч батьків і їх весілля. Також можна розпитати молоду людину про його батьків, де і як проходило їх торжество, попросити показати фотографії. При цьому потрібно мати романтичний настрій, говорити про сімейне життя, намагатися будувати спільні плани.

Ще одним способом може стати перегляд фільмів на дану тематику. Перегляд таких фільмів можна здійснювати з певною періодичністю. Можна залишити на столі книгу, назва якої також говорить про весілля.

Хорошим натяком можуть стати часті розмови про весілля друзів і подруг або їх підготовку до цієї події.

Одним з крайніх способів є провокація ревнощами. Коли молода людина почне показувати невдоволення, можна відповісти, що подібні претензії може пред’являти тільки законний чоловік.

Можна звернутися за допомогою до друзів, і, наприклад, спекти торт, всередині якого буде знаходитися колечко. Кому колечко попадеться, той протягом року одружиться або вийде заміж. Потім потрібно тільки подбати про те, щоб колечко було саме в тому шматку торта, який буде їсти ваш молодий чоловік. Купувати і класти в торт можна просте недороге колечко. Якщо Ви стовідсотково не впевнені в результаті, то краще не вибирати дуже дороге колечко, плюс, все ж, Ваш молодий чоловік буде вибирати колечко для Вас потім сам, і він уже сам зробить вибір в міру своїх можливостей і смакових уподобань. Але Вам слід заздалегідь подбати про те, щоб він знав правильний розмір кільця і знав про Ваші смакові переваги.

Зазвичай вищевикладених натяків буває досить для того, щоб молода людина зважилася зробити пропозицію. Успіхів!