Як наносити гель-лак в домашніх умовах?

Більшість жінок, вперше зробивши собі манікюр з використанням гель-лаку, використовують його постійно. Відмінними рисами є неймовірна стійкість і довгий термін збереження. Також популярність пояснюється і можливістю виконання власного неповторного дизайнерського рішення. З недоліків тільки дорожнеча і час, витрачений на копітку роботу. Також необхідно використовувати якісні інструменти і матеріали.

IMG_1829-1024x684 (1)Етапи виконання манікюру гель-лаком:

1. Виконуємо гігієнічний догляд за нігтями. Без цього етапу неможливо продовжити нанесення гель-лаку.

2. Наступною дією  є підготування нігтьової пластини. При необхідності видаляємо покриття з нігтя за допомогою м’якого Бафа. У виняткових випадках робити цю операцію необов’язково, наприклад, якщо це «шелак». Якісно потрібно знежирити нігті і нанести праймер. Потрібно встигнути вкластися в 15 хвилин, інакше потрібно повторити.

3. Наносимо базовий шар. Даний шар повинен бути гранично тонким, не витікати на кутикулу і бічні частини пальця.

4. Наносимо вибрані кольори. Відбувається нанесення в два шари і запікається в лампі. Якщо перший шар має нерівності, то другим шаром можна приховати недоліки. Як перший, так і другий шар наноситься дуже тонким шаром. При необхідності можна нанести і третій раз. Дивимося, щоб лак не витікав за нігті.

5. Проводимо декорування. Фантазуйте і втілюйте свої мрії. Сьогодні можна знайти велику кількість покрокових фотографій або подивитися відео, в яких дівчата виконують красиве декорування. За зразком можна зробити точно такий же малюнок і на своїх нігтях.

6. Здійснюємо закріплення.

7. Необхідним є зняття липкого шару.

8. Зволожуємо кутикулу.

Ідеальний результат можна отримати тільки дотримуючись послідовності і рекомендацій. Потрібно розуміти те, що все приходить з досвідом. Через деякий час ви будете виконувати манікюр без помилок, і він буде триматися кілька тижнів, зберігаючи свій первісний вигляд.