Як налагодити стосунки з батьками чоловіка?

Позаду залишилися весільні клопоти, медовий місяць, почалися звичайні сімейні будні з тим самим горезвісним побутом. І так складаються обставини, що доводиться жити з батьками чоловіка, навіть якщо це тимчасово. Як і у будь-якій родині, рано чи пізно виникають розбіжності.

3294_1324391373_4db97Як налагодити стосунки з батьками чоловіка, якщо така ситуація з’явилася? Найчастіше претензії можуть виникнути у свекрухи. І Вам, молодій і амбітній, не потрібно відразу вступати в бій. Їй теж непросто, і цей період для свекрухи не менш складний, ніж для Вас.

Довгі роки свекруха була першою жінкою в житті свого сина, а тепер їй довелося віддати його у Ваші руки, і природно вона буде шукати багато недоліків в дружині свого дорогоцінного сина. І повірте, вона їх знайде, так як всі ми неідеальні. З батьком буде набагато простіше, зазвичай чоловіків дратують лише зміни у звичній налагодженої обстановці.

І все ж, як налагодити стосунки з батьками чоловіка? Насамперед, у присутності батьків не з’ясовуйте стосунки, не говоріть своєму обранцеві образливі слова, свекруха це сприйме, як особисту образу. Але найважливішим чинником може стати ваш статус, як господині.

Навіть якщо багато чого не виходить, вчіться, експериментуйте, всі ми з цього починали. І коли на вечерю Ви подасте смачну, ароматну страву, повірте, лід у стосунках поступово почне танути.