Як надати овальну форму нігтям?

Як надати овальну форму нігтям, хочуть знати багато власниць довгих нігтів. Овальні нігті ідеально можна зробити на природних або нарощених нігтях. У манікюрних салонах пропонується великий арсенал різних дизайнерських знахідок для зміни і оформлення нігтьової пластини.

forma-nogtey-5Щоб надати овальну форму нігтям, в салонах часто нігті моделюють за допомогою гелевої або акрилової техніки нарощування. Дані техніки відрізняються одна від одної способом полімеризації. В акриловій техніці для цих цілей застосовується з’єднання акрилової пудри з рідким мономером, тоді як гелі твердіють під впливом ультрафіолетових променів.

Отже, як надати овальну форму нігтям? В цьому допоможе пилка для ногтей, адже не завжди є можливість сходити до професіонала, так і процес нарощування не завжди є потрібним. У справі, як надати овальну форму нігтям в домашніх умовах, можна скористатися цією покроковою інструкцією:

1. Нігтьові пластини очищаємо від залишків лаку, робимо сольову ванночку. Кутикулу обробляємо пом’якшувальним засобом, обрізаємо кутикули щипчиками або манікюрними ножицями.

2. Обрізаємо вільний край нігтів до необхідної довжини, щоб вони всі були одного розміру, для чого зручно використовувати щипчики (для коротких пластин) або прямі манікюрні ножиці.

3. Проводимо подумки вертикальну вісь по всій поверхні нігтьової пластини, визначаємо центральну точку — центр вільного краю. Відзначаємо бічні точки, що відображають дзеркально лінію посмішки нігтя.

4. Моделюємо за допомогою середньозернистої пилочки напівовал з двох сторін рухами від бічних точок до точки центральної. Варто пам’ятати, що від того, як підпилювати нігтики овальної форми буде залежати не просто зовнішній вигляд, але також і їх здоров’я. Ось чому рухи повинні обов’язково бути точними і спрямовані лише в одну сторону — від краю до центру з двох сторін.

5. Заокруглюємо акуратно за допомогою дрібнозернистої пилочки край центральної точки і всю поверхню, отримуючи ідеально овальні нігті.

6. Руки обполіскуємо теплою водою, потім наносимо акуратно зволожуючий крем.

7. Витримуємо невелику паузу і приступаємо до найцікавішого — оформляємо і декоруємо отриманий овальний манікюр.