Як набрати вагу в домашніх умовах?

Бажаючим позбутися зайвих сантиметрів на талії, животі, стегнах або сідницях ніколи не зрозуміти тих, кого цікавить питання: як набрати вагу в домашніх умовах? Проте, таке питання є актуальним для деяких жінок.

kak-bystro-nabrat-ves-xudoj-devushke-v-domashnix-usloviyax-1Часто на запитання щодо набору ваги в домашніх умовах можна почути такий народний засіб як пиво із сметаною. Можливо, це допоможе, але ось набрані кілограми будуть відображатися здебільшого лише в області талії.

При вирішенні питання як набрати вагу в домашніх умовах слід, перш за все, розглянути питання харчування і перетворення отриманих калорій у м’язову масу. Харчування обов’язково повинно бути регулярним, ні в якому разі не можна пропускати прийом їжі. Між основними прийомами слід робити перекус.

Їжа повинна бути здоровою, збалансованою, калорійною і поживною. Адже наша мета полягає не в придбанні жирових відкладень, а все ж у нарощуванні м’язів. Тому пам’ятайте, що головне в їжі не кількість калорій (чим багатий, наприклад, сучасний фаст фуд), а все ж поживна цінність. Корисним буде вживання круп з борошна грубого помелу, фруктів і овочів, молочних продуктів, горіхів і насіння. Меню повинно бути досить різноманітним. Харчування людей, які бажають набрати вагу, в основному повинно бути насичене білками і вуглеводами. При цьому важливо, щоб половина споживаних білків припадала на рибу і м’ясо.

Ні в якому разі не варто нехтувати сніданком, адже хороший сніданок — запорука нормального функціонування організму протягом всього дня.

Важливим є сам процес прийняття їжі, це повинно приносити позитивні емоції.

Пам’ятайте, що їжу слід приймати повільно, при цьому ретельно пережовуючи.

Правильне харчування — це тільки пів справи в питанні набору ваги, важливим також є наявність фізичної активності та здорового способу життя в цілому. Слід відмовитися від шкідливих звичок (особливо куріння), гуляти на свіжому повітрі, уникати стресу, спати близько 8 годин. Регулярні фізичні навантаження зміцнять м’язи і не дадуть утворитися зайвим жировим відкладенням.

Майте на увазі, що вище перераховані рекомендації принесуть бажаний ефект тільки за умови відсутності у вас проблеми із здоров’ям.