Як на стані шкіри відображається пристрасть до певних продуктів?

На стані нашої шкіри відбивається наша пристрасть до певних продуктів. Всі ми знаємо, наскільки сильно, наприклад, впливають на зовнішність шкідливі звички, але не всім відомо, що найбільшими шкідниками зовнішнього вигляду є цукор, молочні продукти і хлібобулочні вироби. Якщо у людини яскраво виражені зморшки між бровами, то це говорить про те, що вона вживає в їжу дуже багато шоколаду.
4_cr

Якщо ви не можете жити без солодощів, то зберегти молодість надовго вам не вдасться в будь-якому випадку, як би ретельно ви за собою не стежили. Справа в тому, що молекули глюкози роблять жорсткими колагенові волокна, внаслідок чого контур обличчя «попливе», а еластичність шкіри знизиться. Крім того, цукор негативно відбивається на балансі бактерій, а це призводить до появи висипань на грудях і на лобі. Рідкі брови також є ознакою залежності від солодощів. Це пояснюється тим, що наднирники, які контролюють ріст брів, перевантажені глюкозою. Це не привід взагалі відмовитися від слакдкого, але все ж привід задуматися і контролювати споживання солодкого.

Якщо ви чутливі до білка злаків, ячменю і пшениці, то реакція буде виражатися в набряклості обличчя. Крім того, глютен може посприяти виникненню червоної висипки на щоках. Якщо у вас є подібні симптоми, то терміново виключіть зі свого раціону борошняні страви. Молочний цукор є одним з найпоширеніших елементів непереносимості. Людина довгий час може не відчувати непереносимості, так як імунітет бореться з молочними білками, але запальні речовини при цьому вивільняються в кров. Підсумок — мішки під очима, набрякання повік і чорні крапки на носі і підборідді.

На зовнішності відбивається алкоголь, навіть якщо приймати його в невеликих кількостях. Якщо ж людина вживає спиртне регулярно, то її печінка завжди буває перевантаженою. На обличчі любителя алкоголю буквально «написано», що ця людина страждає від шкідливої пристрасті. У віці після 35-ти років капіляри на обличчі сильно розширюються, особливо це помітно на середній частині носа і на щоках. Також не слід забувати про регулярний догляд і зволоження шкіри.