Як музика впливає на дитину і що краще слухати вагітним жінкам?

Вченими вже в давні часи доведено, що музика позитивно впливає на формування людського організму ще в утробі матері. Музика досить добре формує емоційний світ дитини, і тому до її вибору потрібно ставитися дуже уважно. Але які факти можна навести, щоб довести, що музика дійсно так добре сприяє формуванню дитини?

cmpMv9T-minСпочатку було доведено, що музика в першу чергу впливає на обидві півкулі мозку дитини, тим самим розвиває інтелект. Також завдяки музиці розвивається творче мислення і логічне, що безумовно не завадить в житті для досягнення успіхів.

Діти, які насолоджувалися музикою ще в утробі матері, розвиваються набагато швидше. Пам’ять з відчуттям ритму і слухом розвиваються в першу чергу, допомагаючи дитині розуміти багато речей ще в ранньому віці. Також діти з хорошим слухом набагато раніше починають говорити, і у них формується чітке мовлення. Але не варто забувати, що гучна музика для дитини в утробі може загрожувати погіршенням слуху в подальшому аж до його втрати. Так що майбутнім мамам бажано слухати спокійну музику, яка розслабляє.

Як показує практика, класична сучасна музика знімає напругу, особливо якщо вона інтелектуальна. Якщо слухати таку музику приблизно 20 хвилин на добу, можна розслабитися не тільки мамі, але і малюкові, що сприятливо впливає на його здоров’я в цілому. Музику потрібно вибирати ретельно, оскільки вона повинна подобатися в першу чергу вам, щоб від неї була користь, а не тільки дитині. Але як правильно підібрати таку музику? Насправді все просто!

Саме в таких випадках можна слухати звуки заспокійливої природи. Наприклад, звуки дощу або спів дельфінів відмінно підійдуть всім вагітним жінкам. Будь-яка інструментальна музика буде також відмінним варіантом. Багато хто думає, що класична музика Бетховена буде хорошим варіантом для майбутньої дитини, але така музика має збудливу дію. Краще звернути увагу на Моцарта, оскільки його музика більш мелодійна. Слухати музику вагітним жінкам найкраще після того, як вони прокинулися і ввечері перед сном. Слухаючи музику, не забувайте прикладати навушники до живота.