Як можна зберегти зуби здоровими і красивими до самої старості?

Безсумнівно, кожен з нас мріє про те, щоб його зуби були гарними і здоровими. Якщо підтримувати їх стан на належному рівні в молодості зовсім не важко, то з роками це стає робити все складніше. Проте домогтися гарних результатів можна і навіть в сімдесят років деякі люди можуть похвалитися голлівудською посмішкою.

492129_viewДля того, щоб мрія стала реальністю необхідно дотримуватися цілого ряду нескладних правил, які ми підготували для вас в даній статті. Отже, по-перше, необхідно ретельно чистити зуби, кожен день, як мінімум по два рази. Шматочки їжі, які застрягають в зубах, це найбільш благодатний ґрунт для розмноження шкідливих бактерій і мікроорганізмів. Позбутися від них можна якщо регулярно чистити зуби. Також не варто забувати, що живуть вони не тільки на зубах!

Бактерії досить затишно почуваються на яснах, піднебінні, та й взагалі в будь-якій частині ротової порожнини. Для вирішення подібної проблеми варто полоскати ротову порожнину. Можна придбати рідину для полоскання в магазині, а можна зробити і самостійно. Наприклад добре допомагає відвар ромашки. По-друге, ніколи не запускайте хвороби зубів. Якщо вас протягом декількох днів турбує якась проблема, то обов’язково йдіть до стоматолога.

Тут принцип тільки один, чим далі, тим відповідно гірше. Якщо ви не хочете посилити проблему, то поспішіть в кабінет стоматолога. Також не варто забувати, що будь-яку хворобу можна запобігти. Навіть якщо вас взагалі нічого не турбує, то все одно два рази в рік варто відвідувати свого стоматолога для проведення профілактичного огляду. Третє, зубам, як і організму в цілому потрібні вітаміни і мікромінерали. Особливо зубам потрібен кальцій і фтор. Наприклад кальцій можна знайти у великій кількості в молочних продуктах, горіхах, квасолі, редисці. Фтор є в чорному чаї, рибі, різноманітних крупах. І останнє. Правильно підбирайте зубну пасту. Це обумовлено тим, що у кожної людини є певні особливості і відповідно потрібна відповідна зубна паста.