Як можна навчитися шити?

Шити одяг — це не тільки творче і захоплююче заняття, але ще і вигідне. Якщо ви отримаєте навики в шитті, то вам не треба буде нести в ремонт своє пальто зі зламаною блискавкою, зможете шити хоча б нескладні речі для своїх маленьких дітей або навіть, наприклад, куртку для собаки. Здається, що це дрібниці, але з такою курткою вашому вихованцеві буде тепло і комфортно в холодну погоду. Крім того, завдяки своїм навичкам шиття ви зможете заощадити сімейний бюджет.

05858Багатьом здається, що всім до снаги шити самостійно, що головне в цій справі навчитися кроїти і купити швейну машинку з різними операціями. Але це помилка. Адже побудова самої викрійки не має відношення до технології пошиття. Для того щоб навчитися шити професійно, знадобитися багато часу. Пам’ятайте, що будь-які теоретичні знання необхідно підкріплювати практикою.

Вчимося шити на курсах

Якщо ви вважаєте себе людиною старанною і терплячою, то можете, звичайно, спробувати навчитися кроїти і шити самостійно. А якщо ні або ви хочете робити це в подальшому професійно, то краще за все піти на курси крою і шиття. Професійні фахівці грамотно пояснять вам всі особливості, навчать прийомам роботи на швейній машині, розбиратися в матеріалах і тканинах, знімати правильно мірки і багато чому іншому.

Навчання на курсах зажадає від вас певного часу і грошових витрат. Пам’ятайте, що навчання не завжди може стати ефективним, оскільки якими б не були теоретичні знання, їх завжди треба закріплювати на практиці. Так що, якщо на курсах будуть тільки читати теорію, то, швидше за все, ви не навчитеся шити і кроїти. Найоптимальніший варіант навчання повинен складатися з пошиття виробів за вашими мірками у класі з викладачем, який перевірить ще й ваші теоретичні знання. При успішному закінченні таких курсів повинен видаватися сертифікат, який підтверджуватиме вашу кваліфікацію та навички в даній сфері.