Як морально підготуватися до кесаревого розтину?

Коли жінка в період вагітності дізнається, що з якоїсь причини їй будуть робити кесарів розтин, в голові відразу ж з’являються далеко не радісні думки. Вони заважають їй правильно оцінити ситуацію і психологічно до неї підготуватися.
Є і інша група вагітних жінок, які усвідомлено воліють зробити кесарів розтин, щоб уникнути «пекельних мук» звичайних пологів. Однак коли підходить термін народжувати, їм важко залишатися такими ж холоднокровними. Що повинні знати майбутні мами, щоб мить народження дитини не була чимось затьмарена?

 

Друзі сайту: вас можуть зацікавити якісні та красиві рулонные шторы в Одессе, які ви можете придбати за вигідними цінами.

 
Перш за все, треба пам’ятати, що ми живемо в сучасному світі. Це тільки в середні століття операція під час пологів могла означати смерть для жінки. При благополучному перебігу відновного періоду виписка після кесаревого розтину відбувається на шосту добу. Вам навіть не встигне набриднути одноманітність пологового відділення.

 
Крім того, хоч і є ймовірність того, що малюк може «ковтнути» ананстезію під час операції, у нього набагато нижча ймовірність отримати механічні пошкодження, чим при звичайних пологах. Цю перевагу відразу видно. Адже у «кесарят» після народження колір шкіри рожевий, а головка — кругленька.
8 (9)Нерідко майбутніх мам турбує питання, наскільки їм буде боляче при операції. З приводу цього можна сказати те, при загальній ананстезії ви нічого не будете відчувати. А при епідуральній ананстезії, коли знеболюють лише нижню частину тіла, ви, можете відчути дискомфорт. Однак він буде емоційного характеру. І при цьому виді наркозу ви побачите свого малюка з перших секунд його народження, і у вас буде можливість прикласти його до грудей.

 
Виникає питання: чому не всім роблять загальну анестезію? Справа в тому, що у неї є певні мінуси. Адже в даному випадку у малюка велика можливість  «ковтнути» цю анестезію, мама буде довго відходити від цього наркозу, крім того, вона не зможе побути поруч з малям відразу після його народження.

 

Мами, які народили за допомогою кесаревого розтину вже через тиждень забувають про негативні моменти операції. Через пару місяців лікарі вже можуть дозволити вам виконувати легкі фізичні навантаження. Через рік ваше здоров’я буде відновлено повністю, а через два роки при бажанні зможете завести ще одного малюка. Причому після кесаревого розтину ви цілком зможете народити звичайним шляхом.

 

Наостанок треба сказати, що ця стаття не закликає вас робити операцію. Вона написана для того, щоб допомогти пройти важкий період жінкам, яким не вдається уникнути кесаревого розтину.