Як мити глянцеву натяжну стелю?

Безперечно, кімнату, в якій встановлена глянцева стеля вже ніяк не назвеш простенькою. Така стеля перетворить будь-яке приміщення, чи то офіс, чи кінотеатр або житловий будинок. Натяжні стелі у вітальній, дизайн, яких дуже різноманітний і красивий користується великою популярністю і виглядають дуже красиво. Але тільки за однієї умови — правильному догляді.

1c8f5e4eb189979be26d859f8ee984b8За великим рахунком, для того, щоб стеля не була запилена, досить регулярно сухою ганчіркою без ворсу прибирати з неї пил. А якщо хочеться, щоб стеля завжди виблискувала, як нова потрібно дотримуватися кількох нескладних правил, які стосуються догляду за такою стелею.

Правило №1

Для миття таких стель користуються тільки м’якими губками. Жорсткі губки, а вже тим більше всілякі щітки, можуть подряпати поверхню, деформувати або навіть порвати ЇЇ. Для того щоб не залишалися розводи губку бажано змочувати в мильному розчині. Спочатку обережними круговими рухами в напрямку лінії шва стелю обробляється вологою губкою. Потім потрібно протерти вимиту поверхню сухою серветкою з мікрофібри або фланелі (вона теж добре прибере всю вологу).

Правило №2

Натяжну стелю миють без будь-яких натисків, адже навіть випадковим натисканням можна порвати плівку. Крім того, щоб уникнути подряпин, бажано зняти з рук всі прикраси.

Категорично заборонено шкребти поверхню стелі твердими або гострими предметами (наприклад, намагаючись видалити плями). І не варто посилено полірувати глянець: так теж можна ненавмисно деформувати полотно, адже плівка не стикається з чорновою стелею.

Правило №3

У разі пошкодження стелі непотрібно намагатися самостійно її відремонтувати. В цьому випадку слід звернутися в ту компанію, яка займалася встановленням цієї стелі. Максимум, що можна зробити до приїзду фахівця — заклеїти розірване місце скотчем. Компанія-інсталятор або виконає ремонт, або запропонує часткову або ж повну заміну покриття. Якщо ж стеля затоплена, слід відключити освітлювальні прилади і зв’язатися з фірмою, яка її встановлювала.