Як лікувати грибок нігтів?

Сьогодні ми поговоримо про те, як лікувати грибок нігтів на ногах. Як розпізнати і визначити грибок, чим краще вилікувати його і як доглядати за нігтями та шкірою ніг?

feet-1Якщо нігті на ногах раптом стали міняти форму або колір, потовщуватись або навпаки, стали тонкими, і взагалі, викликають тривогу, варто задуматися — а чи немає у вас грибка? Підчепити його дуже легко, а от позбутися — вельми проблематично. Грибок на ногах — це дуже поширена проблема, а зараження нігтів — тим більше.

Як розпізнати грибок на ногах?

Далеко не завжди деформація або зміна кольору нігтя говорять про грибок, існує ряд внутрішніх захворювань, при яких можути виникнути такі проблеми. Крім того, деформування або зміна кольору нігтьової пластини викликаються генетичними особливостями, пошкодженням матриксу нігтя, травмами, іншими зовнішніми причинами.

Якщо у вас немає хронічного захворювання, якщо ви не травмували пальці тим чи іншим чином, правильно робите педикюр — швидше за все, зміни нігтьової пластини викликані грибком. Про інфікування свідчать такі симптоми:

 

  • Зміна кольору. Ніготь може пожовтіти або стати чорним, коричневим, зеленим, покритися білими або сірими плямами.
  • Зміна товщини нігтьової пластини.
  • Розшарування, деформація нігтя, його відставання від нігтьового ложа.
  • При розвитку захворювання — біль навколо нігтя, свербіж, перехід грибка на навколишню шкіру.

Природно, існують різні види грибка на нігтях, їх дуже багато, але всі вони поділяються на три групи: дріжджові (кандиди), цвілеві грибки і дерматофіти.

При зараженні кандидами ніготь стає жовтим, тонким, з часом темніє. Якщо ви підчепили цвілеві грибки, то колір нігтя може бути різним — зеленим, чорним, коричневим. А дерматофіти проявляють себе плямами, білястого або жовтого кольору, які з часом покривають весь ніготь.

Таким чином, розпізнати і визначити види грибка на нігтях ніг можна і самостійно. Але лікування потрібно починати після візиту до дерматолога і здачі аналізу, щоб підтвердити діагноз.

Як позбутися від грибка нігтів?

Вилікувати цю інфекцію моментально неможливо, принаймні, самостійно. Тому, якщо шукати, як позбутися від грибка нігтів на ногах, потрібно налаштуватися на довгу, комплексну терапію, втім, не найскладнішу. Все питання — в регулярності процедур.

Звичайно ж, потрібно використовувати зовнішні засоби, що володіють антимікотичною активністю. Прийом спеціальних препаратів всередину призначається тільки лікарем, і тільки в запущених випадках.

А традиційне лікування, крім позбавлення від грибка на ногах, має на увазі і відновлення форми нігтів, загальне оздоровлення і догляд за стопами. Що, загалом, навіть приємно.

Грибок на ногах: чим лікувати?

Не можна точно сказати, який є найкращий засіб від грибка нігтів. Просто тому що тільки одним засобом проблему не вирішити, але значно допоможе засіб Микозан. Лікувати потрібно комплексно і послідовно. Отже, чим вилікувати грибок нігтів:

 

  • Ретельним очищенням, щоденним.
  • Видаленням ураженого краю нігтя, регулярно.
  • Використанням спеціальних кремів і лосьйонів.
  • Використанням засобів, що перешкоджають утворенню поту (грибок прекрасно розмножується у вологому середовищі).

Якщо нігті через інфекцію деформувалися, доведеться розм’якшити їх. При грибку це особливо важливо, тому що викривлена пластина вростає в шкіру, а зараження грибком ще і м’яких тканин — зовсім не те, що потрібно.