Як легко пережити 9 місяців вагітності?

І ось ви побачили 2 смужки. І тепер варто постаратися, щоб вагітність протікала максимально комфортно як для вас, так і для майбутнього малюка.

4(5)Дізнатися багато про вагітність допоможуть відео про вагітність, важливо не тільки прочитати, але й побачити рекомендації від досвідчених фахівців.

В першу чергу варто відвідати жіночу консультацію, для того щоб визначити термін вагітності і почути рекомендації лікаря. Намагайтеся вибрати гінеколога, якому ви довіряєте. Ви повинні бути впевнені в професіоналізмі свого лікаря, тоді вам буде простіше пережити непередбачені моменти вагітності.

Звичайно, варто пам’ятати, що жінка «в положенні» не може жити так само як і раніше. Але при цьому потрібно розуміти, що вагітність це не інвалідність і нормальний перебіг життя вона порушувати не повинна. Вагітним можна і навіть потрібно займатися спортом. Звичайно, спорт повинен бути не важким і не стресовим. Вибирайте плавання, аеробіку, йогу. Помірні заняття спортом допоможуть вам залишатися в тонусі. На ранніх термінах можна працювати. Вагітним можна спілкуватися з друзями і навіть можна іноді дозволити собі 50 грам червоного вина.

Також варто задуматися про своє харчування. Пам’ятайте що тепер ви не одна. Це не означає, що потрібно їсти за двох. Але варто урізноманітнити свій раціон, додавши в нього більше вітамінів і мінералів. Особливу увагу приділить кальцію. Його можна отримати як з молочних продуктів, так і пити в таблетках. Проконсультуйтеся з лікарем, щодо комплексу вітамінів, які вам необхідні.

Багато жінок переживають через застуду під час вагітності. Насправді в цьому немає нічого страшного. За 9 місяців дуже просто можна захворіти. Найкраще буде лікуватися натуральними засобами, такими як молоко і мед, промивання солоною водою та інше. Але не завжди це допомагає і доводиться пити таблетки. Це не катастрофа. В інструкції до кожного препарату можна дізнатися чи підходить він вагітним, і завжди можна проконсультуватися з лікарем.

Дуже важливо також підібрати зручний одяг, який не буде обмежувати ваших рухів або передавлюти животик. Зараз можна купити штани для вагітних, які підтримують животик, спеціальні комбінезони та білизну. Останнє обов’язково має бути з натуральних тканин таких як бавовна і льон.

Вибирайте зручне взуття і багато гуляйте. Намагайтеся вибирати місця для прогулянок максимально віддалені від доріг. Нехай це будуть парки або сквери, поїздки в сільську місцевість або виїзди в ліс. На більш пізніх термінах намагайтеся не гуляти на самоті і взагалі пересувайтеся в супроводі когось із близьких.

І звичайно намагайтеся оточувати свого ще не народженого малюка любов’ю і турботою. Гладьте животик, розмовляйте з ним, радьтеся. Нехай ваш малюк вже в животику відчуває, як сильно ви його любите, і тоді не буде доставляти вам дискомфорт.