Як легко і просто зробити процедуру домашнього педикюру?

Виявляється, що далеко не всі дівчата приділяють належну увагу педикюру. Багато дівчат дотримуються думки, що нігтів на ногах все одно в більшості випадків не видно, тому досить оформити нігтики на руках і не більше того. Що ж, в цьому є трохи логіки, однак, якщо ви хочете дізнатися наскільки конкретна дівчина доглядає за собою, то саме її ноги і стануть вельми красномовним показником. Тому педикюр робити потрібно, тим більше, цілком реально це зробити в домашній обстановці. Для початку ретельно підготуйте ноги.

1458038836_3Наберіть тазик з гарячою водою. Потім зробіть стружку із зволожуючого мила і відправте її в таз з водою. В якості альтернативи використовуйте рідке мило, гель для душу. На думку косметологів, додати можна рослинну олію, збори трав. Все це робиться для того, щоб розпарити ніжки перед основною процедурою. Хотілося б порекомендувати всім жінкам запастися терпінням і відвести на домашній педикюр досить значну кількість вільного часу.

Справа в тому, що процедуру потрібно виконувати повільно і якісно. Звичайно, можуть бути якісь нюанси, якщо вже маєте досвід в даному питанні. В інших випадках важливо дотримуватися обережності і не поспішати. Приступайте до видалення кутикули. Робіть це ретельно, адже, хоч як не крути, саме кутикула нерідко стає причиною того, що педикюр або не виходить, або псується. Коли з етапом видалення кутикули покінчено, озбройтеся інструментом під назвою ножиці. Вони вам знадобляться для обрізання нігтів.

Якщо ви думали, що нігті на ногах не потрібно обробляти пилочкою, то поспішаємо вас здивувати, так як це можна і потрібно робити. Власне, берете пилочку і надаєте нігтям нормальний зовнішній вигляд після обрізання. Нігті повинні виглядати щонайменше акуратно. Тримайте під рукою спеціальний крем із зволожуючим ефектом, так як він сприяє розслабленню ніг, ну і плюс до всього надає додаткову енергію. Фахівці рекомендують відмовитися від пемзи для шліфування п’ят, так як наслідком може стати огрубіла шкіра. Потім можете приступати безпосередньо до нанесення лаку.