Як корпоративні футболки можуть допомогти ресторанному бізнесу?

Футболки для ресторану — це не просто примха власника бізнесу або бажання зробити «як у всіх». Форма дає цілий ряд найрізноманітніших переваг — від поліпшення іміджу компанії до зростаючих продажів. Пропонуємо розібратися докладніше.

03195d75d2352739fdd8613d4279196aОфіціант — це обличчя ресторану

Від якості обслуговування, ввічливості і навіть зовнішнього вигляду офіціантів залежить те, як будуть сприймати ваш заклад відвідувачі. Ось чому і до вибору футболок для офіціантів потрібно підходити серйозно і уважно. Якщо вас цікавить пошиття футболок на замовлення, то радимо перейти на сайт компанії «GREHORI TEXTILE».

Зверніть увагу на наступні моменти:

 

  • Колір футболок. В першу чергу, звичайно, потрібно думати про кольори бренду і навколишнього оточення. Якщо ресторан оформлений в ніжних пастельних тонах, а персонал одягнений у яскраві кислотні футболки — це будемо, щонайменше, дивно.
  • Розмір футболок. Ви можете вибрати і придбати футболки для офіціантів більш-менш універсального розміру або замовити кілька розмірів — від маленького до великого.
  • Спосіб нанесення логотипу. Логотип можна наносити за допомогою вишивки або друку. З одного боку, вишивка вийде дорожче, зате вона довше тримається і виглядає більш виграшно. Якісно виконаний принт теж прослужить довго, однак для персоналу, який пере свій одяг занадто часто, вигіднішим може виявитися надійніший спосіб нанесення логотипу.
  • Додаткові написи. Це можуть бути іменні футболки з написами на замовлення, будь-які цитати або висловлювання — все, що вашій душі завгодно. Такий підхід додає закладу особливої атмосфери і привертає увагу гостей.
  • Кількість виробів. Як часто у вас відбувається зміна персоналу? Як часто футболки приходять в непридатність? Пам’ятайте, що при оптовому замовленні вигідніше відразу оплатити більшу партію з хорошою знижкою, ніж надалі придбавати по кілька штук футболок, що вийде дорожче.

Бармен управляє атмосферою закладу

У чому особливість футболок для барменів? По-перше, в барі набагато більше шансів забруднити одяг, незважаючи на всілякі фартухи. А по-друге, краще, якщо форма офіціантів, барменів й інших співробітників буде відрізнятися хоча б за кольором. Це допоможе гостям простіше зорієнтуватися до кого звертатися з того чи іншого питання.

Врахуйте, що в закладах з контактною барною стійкою бармен спілкується з відвідувачами часом частіше офіціантів. Тому не варто недооцінювати важливість зовнішнього вигляду цих співробітників!

Корпоративні футболки: вигода чи примха?

І все-таки що конкретно дає замовлення футболок для офіціантів і барменів?

 

  • Ви підвищуєте статус закладу в очах відвідувачів.
  • Покращуєте впізнаваність бренду.
  • Даєте можливість співробітникам відчути себе єдиною командою.
  • Допомагаєте співробітникам зберігати власний одяг, чим підвищуєте лояльність персоналу до компанії.
  • Задаєте єдиний стиль закладу.