Як користуватися воском для волосся?

Віск для волосся — це один з численних засобів для створення стайлінгу (зачіски). Важливо розуміти, що не у всіх випадках він є ідеальним рішенням поставленого завдання. Тим не менше, воском регулярно користуються для створення укладки. 

podobrannaya-pricheska-v-odnom-stile-vyglyadit-ochen-modnoПри виборі, безумовно, слід знати деякі аспекти. Однак, справедливості заради слід зауважити, що переважна більшість продуктів справляються зі своїми завданнями. Відмінності полягають в дрібницях. Тим часом, від цих дрібниць нерідко і залежить зовнішній вигляд зачіски.

Хто користується воском для волосся?

Будь-який професіонал підтвердить, що віск для укладки — універсальний засіб, який може застосовуватися, як чоловіками, так і жінками. Різниця між продуктами полягає лише в тонах і ароматизаторах.

Віск буває наступних різновидів:

 

  • жовтий;
  • білий;
  • тонуючий.

Останній варіант особливо актуальний для тих, хто планує приховувати свою сивину. Це ідеальне рішення, коли сивина тільки починає з’являтися і фарбувати все волосся немає необхідності. Адже фарбування пошкоджує волосся.

Методика нанесення на волосся

Яким би віск не був (слабкої, сильної або ультра-сильної фіксації), при нанесенні на волосся він в будь-якому випадку буде створювати блиск. Це слід враховувати. Якщо Ви не хочете подібного ефекту, рекомендується використовувати мус для укладання волосся.

Найпростіша укладка воском можлива щодо чоловічої стрижки. На долоню береться невелика кількість засобу (розміром з велику горошину) і ретельно розтирається до повного розплавлення воску.

Віск ультра-сильної фіксації таким способом не розплавити, доведеться додатково використовувати фен.

Після розплавлення за допомогою рук віск розподіляється по всій поверхні волосся. Необхідно досягти рівномірного розподілу продукту. Тепер залишається лише надати певний стиль.