Як користуватися скрабом для обличчя?

Перш за все, перед тим як шукати відповіді на запитання, як користуватися скрабом для обличчя, потрібно дізнатися, що це таке і як це працює. Скраб являє собою суміш твердих частинок з маслянистою субстанцією. Скраб застосовують для очищення верхнього шару епідермісу. Особливо його потрібно застосовувати, якщо шкіра має некрасивий колір, дуже товста та має недоглянутий вигляд.

duong-da-trang-sang-voi-ca-feПотрібно пам’ятати і про те, що для шкіри обличчя скраб повинен бути більш щадним, ніж для тіла. І обов’язково пам’ятайте про такий момент, що користуватися скрабом для обличчя можна не більше двох разів на тиждень. Якщо на шкірі є подразнення, вугрова висипка або акне, скрабом користуватися не варто, інакше ви ризикуєте ще більше погіршити ситуацію. Тому як абразивні частинки скрабу можуть рознести інфекцію по всій шкірі обличчя.

Як користуватися скрабом для обличчя, щоб від нього була лише користь?

Найкраще, якщо скрабом ви будете користуватися перед сном, таким чином, ви дасте можливість шкірі за ніч відновитися. Очистіть обличчя, як ви звикли це робити. Потім на ще злегка вологу шкіру нанесіть скраб, неважливо, який він буде приготований в домашніх умовах або куплений в магазині. Помасажуйте обличчя хвилин 5-10, бажано це робити круговими рухами по масажних лініях і змийте теплою водою. Після процедури не забувайте використовувати свій живильний або зволожуючий крем. Ефект після проведення процедури — гладка, свіжа та пружна шкіра без ознак лущення.

Обов’язково зверніть увагу на реакцію шкіри на процедуру, якщо немає почервоніння або подразнення, значить цей скраб повністю підходить для вашого типу шкіри. Можете сміливо ним користуватися, пам’ятаючи обмеження за кількістю процедур. Якщо є такі проблеми як дуже суха або проблемна шкіра, то користуватися скрабом варто з особливою обережністю, не більше одного разу на тиждень. Та й взагалі при покупці або приготуванні скрабу вдома потрібно враховувати індивідуальні особливості вашої шкіри.