Як користуватися небезпечною бритвою зі змінними лезами

Незважаючи на великий вибір станків для гоління деякі чоловіки віддають перевагу небезпечній бритві. У чому ж перевага такого гоління?

По-перше, як стверджують професіонали, небезпечне лезо більш делікатніше діє на шкіру обличчя.

По-друге, результат перевершує всі сучасні види гоління, в тому числі і машинкою. До того ж, небезпечне лезо для гоління можна міняти щодня, що дуже зручно і правильно з точки зору гігієни.

Якщо порівняти скільки коштують небезпечні леза для гоління і запасні касети для сучасних станків, то з’ясується, що таке гоління ще є і дуже економним. Справа в тому, що в більшості сучасних небезпечних бритв зі змінними лезами можна вставляти звичайні леза розділивши їх на дві частини. Тобто однієї пачки лез з 5 штук може вистачити мінімум на 10 сеансів гоління.

І найголовніше, не варто побоюватися порізів — більше шансів поранитися тупим лезом, приклавши до нього надмірне зусилля.

 

shavette

 

Як правильно голитися небезпечною брит

вою зі змінними лезами?

Спочатку розберіться як вставити лезо в небезпечну бритву — в більшості моделей зробити це досить просто. Голитися краще після теплого душу, достатньо буде розпарити щетину. Нанесіть крем або гель для гоління. Краще спочатку скористатися прозорим гелем — тоді ви будите добре бачити щетину.

Тепер більш детально розглянемо, як голитися небезпечною бритвою зі змінними лезами:

1. Завжди тримайте бритву під кутом 30-35 градусів щодо обличчя — якщо кут буде більший ви поранитеся, якщо менший, то будете видирати щетину. Такий кут необхідно підтримувати весь час гоління, як би ковзаючи по контурах обличчя.

2. Підтягуйте шкіру вільною рукою в протилежному напрямку від руху бритви. У процесі ви зрозумієте на яких ділянках як краще підтягувати шкіру, щоб бритва вільно ковзала.

3. Починайте голитися від бакенбард і плавно переходьте вниз по щоці спочатку з одного боку, потім з іншого. Потім великим пальцем розтягніть шкіру на підборідді і голіть перпендикулярно щодо росту волосся з однієї й іншої сторони підборіддя. Потім закусіть нижню губу, розтягніть шкіру і виголіть під нею волосся. Піджавши верхню губу збрийте волосся в район вусів.

4. У процесі гоління періодично наносьте гель або піну, щоб зволожувати волоски і змащувати їх. Тоді лезо буде легше ковзати.

5. Очищайте за допомогою щітки лезо небезпечної бритви.

6. Вмившись уважно огляньте обличчя — якщо залишилися щетинки, нанесіть піну і доведіть ваше гоління до досконалості.

Рекомендуємо вам подивитися майстер-клас по королівському голінні небезпечною бритвою.