Як кинути палити?

Щорічно у всьому світі люди вмирають від ракових і серцево-судинних захворювань, спровокованих постійним курінням. Згідно зі статистикою, у курців з великим стажем порушується робота внутрішніх органів, що згодом спричиняє серйозні проблеми із здоров’ям. Це ж стосується і пасивних курців, особливо дітей, яким доводиться дихати тютюновим димом не по своїй волі. Виходячи з жалюгідних середньостатистичних даних, що вказують на збільшення смертності серед населення всього світу, слід якомога раніше задуматися про те, як кинути палити і відновити порушений стан роботи внутрішніх органів.

kurenie2_650x410_1_650x410Для того щоб кинути палити раз і на все життя, слід розпочати роботу над собою на підсвідомому рівні. Мотивів для боротьби зі своєю згубною звичкою дуже багато, наприклад, страх перед серйозними хворобами у себе і у самих близьких людей, особливо дітей. Слід сісти і ретельно продумати всі ключові моменти життя, які допоможуть відмовитися від тютюнової залежності. Можна всі свої думки щодо шкоди куріння, записати на аркуші паперу, а потім перечитувати кілька разів на день (не менше двох разів – вранці і ввечері).

До речі, на сайті justvape.com.ua/catalog/mody/ ви можете придбати батарейні моди для електронних сигарет, якщо ви плануєте кинути палити саме таким способом.

Ще одним важливим моментом відмови від куріння має стати день, коли відбудеться остаточна відмова від згубної звички. Не варто планувати на цей день серйозні заходи, особливо які стосуються емоційних навантажень. При стресових ситуаціях навпаки захочеться закурити ще більше, і думки про тютюн не дозволять сконцентруватися і прийняти правильні рішення.

Є багато хороших варіантів, які допоможуть відмовитися від куріння. В аптеках і магазинах продається велика кількість препаратів, що дозволяють заповнювати недолік нікотину в організмі. Але перш, ніж починати приймати ці препарати, слід налаштуватися морально, і подумки переконати себе в тому, що це необхідно для здоров’я не лише свого, але й близьких людей.