Як кататися на гіроскутері?

Гіроскутер – це сучасний транспортний засіб на двох колесах, який є дуже простим для освоєння. Проте все ж є кілька нюансів, які варто мати на увазі, коли ви вперше стаєте на гіроскутер.

 

229885259_w640_h2048_11312487_88171__96055623_nЩо слід зробити в першу чергу?

 

Насамперед, прочитайте інструкцію до вашої моделі гіроскутера. Зрозумівши основний принцип роботи пристрою, ви зможете легко освоїти їзду на ньому.

Спробуйте спочатку не ставати на нього ногами, а використовуйте руки, щоб подивитися, куди слід натискати для правильного балансування.

Запам’ятайте, що якщо ви поставите на платформу одну ногу, гіроскопічні датчики миттєво відреагують, та пристрій почне працювати, немов вириваючись від вас. Ставайте двома ногами відразу, тоді вам легше буде контролювати гіроскутер. Адже найголовніше – це рівномірний розподіл навантаження.

До речі, на сайті elscooter.com.ua ви можете придбати якісні електроскутери для інвалідів чи людей похилого віку за доступними цінами.

До речі, сходити з гіроскутера теж рекомендується двома ногами одночасно, інакше, одна нога, залишаючись на платформі, продовжить управління, через що можна спіткнутися або впасти.

Новачкам спочатку важко утримати рівновагу на платформі, тому можна спочатку триматися за стіну або попросити допомогти.

Як керувати?

Навчившись твердо стояти на платформі, переходьте до управління пристроєм.

Управляється гіроскутер з допомогою вашого власного тіла. Датчики відчувають найменшу зміну балансу корпусу і руху ніг.

Злегка балансуючи на платформі, ви зможете вибрати курс напрямку їзди. Ніяких складних трюків – тільки легкий нахил корпусу вперед – і гіроскутер їде прямо, нахил назад – і він зупиняється. Важливо не надто тиснути на задню частину платформи, інакше гіроскутер поїде назад, і вам буде складно зупинитися.

Щоб їхати швидше, потрібно нахилитися сильніше. Щоб повернути, наприклад, направо, вам потрібно перенести вагу тіла на ліву ногу, і навпаки.

Великий плюс переміщення на гіроскутерах полягає в тому, що ваші руки залишаються вільними: вони ніяк не задіюються в їзді, а це означає, що ви зможете тримати в руках якісь речі: пакети з покупками, книги або навіть стаканчик з кавою, якщо ви вже добре освоїлися на гіроскутері.